• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    LUCYA: dik za tip,vyzkousim az budu mit cestu kolem :)
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    DOGGY: mně od tam taky nechutná. chodím teď do last cafe na vídeňskou.
    MATEYKA
    MATEYKA --- ---
    DOGGY: kava od "černošky" stojí za starou bačkoru.
    Neumí ho připravit ani upražit.
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    BRNO - Rad bych se podelil o zkusenost. Vcera jsem byl v takove te oldschool prazirne vedle sklenenky, myslete si o me ze sem masochista treba :)) Pri druhe kave jsem se byl podivat,jak tam kavu pripravuji. Maji tam asi tricet druhu kavy, za barem tricet malych sklenicek s predemletou kavou (pochybuju ze se to vsechno vubec spotrebuje za den). Pan odsypal naberackou do paky,spodni stranou to lehoucce utapl (to bylo opravdu vtipne, ani nezatlacil,jen to tak pohladil,timpadem v pace bylo nekolik minikopecku kavy + kava po stranach vnitrku paky). Nasadil, a nechal tect do salku.. nejdriv kaficko,pak uz horsi kaficko,pak uz bila voda a furt to teklo,az sem mel plny salek :))

    Tot ma zkusenost, pro brnenske kavomily asi zadne prekvapeni. Co me ale zajima,jestli se tam hodi koupit zrnkovou kavu, co jsem videl v tech pruhlednych boxech vepredu, tak v ramci jednoho druhu jsou tam zrnka velmi svetloucce hneda az klasicky tmaveji hneda. Nevim jestli jim to spatne prazi,nebo smichali nekolik ruzne uprazenych davek dohromady, kazdopadne z toho nemam moc dobry pocit ..
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    ZUZKAOU: horor - souhlas, ale když už nic jinýho tak mají aspoň čerstvě mletý kafe (i když připouštím, že po tom všem co se dělo pak už to asi ani to nevytrhne :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    TEEAK: jojo, maji je. A treba i v Prazirne.
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    PRDELMRDEL: no koukal jsem právě.... na ebayi sem našel pár vcelku v pohod+ za 400 éček ale plus poštovný a tramtaradá jsme skoro na stejný ceně jako za novej. bohužel na trip do itošky nemám čas, tkže to budu muset nějak pořešit tady. bihužel mi nezbejvá asi nic jiného než si to prostě koupit tady v čr za plnou palbu a budu si toho aspon víc vážit :D

    jinak s videama souhlas. pobavili až sem z toho byl smutnej. občas pěkný hnusy.
    ps: podpis je hodně trefnej :-))
    PRDELMRDEL
    PRDELMRDEL --- ---
    MLEJNIS: Hele s pakovkama je to v cechach blby. Bazarovy nejsou vicemene vubec a novy zbytecne predrazeny. Kamos kupoval europiccolu s MDFkem v setu odnekat z itosky za cenu samotnyho kavovaru. Prip. na ebay.it je jich dost, od polorozpadlejch jetejch za 100€, az po novy za dve tretiny ceny. Jen malokdy posilaj do cech, nebo mivaj prestreleny postovny.
    Kazdop. nejlepsi bude vylet a prolezt tam par bazaru, idealni prilezitost je treba tedka benatsky bienale.)

    Jinak me prekvapilo, kolik lidi na netu do pakovek mele v rucnich mlyncich. Nemuzu prijit na to, v cem by mely bejt min narocny koherenci mleti. Kazop. me velmi pobavil neci skoro hiphopovej podpis:
    Hand ground, pulled down, best around! :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    A Tashim nalezený kapučínkový horor. Instruktážní video pro Muzeum kávy

    Cappuccino - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=lUOY78Jgjfo&feature=player_embedded
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    TEEAK: příjde mi fajn, že přímo u nich na stránkách si můžeš složit jaký kombinace si zamaneš a ke svojí objednávce si přizvat kámoše, čili budou pak levnější (na poštovném) občase se tam mihne i nějaká sběratelská edice ...
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SARKUF: tady http://www.keepcup.com/ (tuším, že už se dokonce prodávají i v čechách)
    nevíš Terezzko jestli to Adam nakonec rozjel?
    MLEJNIS
    MLEJNIS --- ---
    sehnal by ste mi nekdo leveneji kavovar ( la pavoni euro piccolo ) ? chci na doma... diky;)
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARKUF: já mám hrnek ze Starbucks, takový ten co si můžeš perzonalizovat vzhled, levné to nemají také, navíc je to z plastu, ale mám pocit, že dělají i kovové, nevím za kolik.
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    TEDDYBEDDY: to uz vypda lip, az na tu cenu.) diky za tipy
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Termohrnek BODUM® - Home4design . Sedací pytle, Brabantia koše
    http://www.home4design.cz/749-termohrnek.html
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    TEDDYBEDDY: to je hrozne velky... rad bych okolo tech 120ml

    AETHER: keramicky asi neni uplne ono, bal bych se ze to nekde rozstipu
    AETHER
    AETHER --- ---
    SARKUF: viděla jsem keramický
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    nemate nekdo tip kde by se dalo sehnat neco podobneho ale v kovu?
    Termohrnek Espresso Brown (120 ml) | Buy Design
    http://www.buydesign.cz/produkt/obleceni-a-doplnky/termohrnky/termohrnek-espresso-brown-120-ml-704.htm

    takovy termohrnek na espresso...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---


    Kavárna v Portlandu - foto z NG
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam