• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    KURE
    KURE --- ---
    PALEONTOLOG: z me strany to nebyl utok. byla to spíš závist.
    příspěvek říkal že ti přijde vtipné hledat dobrou kávu a že ji neoceníš.
    Takže ano získal jsem dojem že jsi vyzkoušel různé druhy přípravy a chutnají tě všechny.
    tedy je jen logické pít levnou kávu která tě stále chutná.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    KURE: e myslis ze doma piju standart ? pochopils vubec, co sem chtel naznacit ? ziskals dojem, ze si nevybiram?
    staci mi odpovedi ano/ne
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SIVER: kdyz poznas rozdil, nepotrebujes radu co je dobry

    o kentusu nerikej radsi nic, jelikoz Ty potrebujes poradit
    SIVER
    SIVER --- ---
    PALEONTOLOG: turek? tak hodně štěstí to i já jako neznalec poznám jakej to je kentus.

    Jinak ono když si dáš kávu v lepší kavárně, kde se opravdu snaží tak ten rozdíl poznáš.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Notak jsem se nechal nachytat ve Sparu na výprodej zrnkové Segafredo cremo 1kg/ 199Kč. Z pressa to smrdí a chutná jako kýbl sraček. Chtěl jsem to vyhodit, ale zbytek rodiny to kupodivu asi skonzumuje na turka.....
    KURE
    KURE --- ---
    PALEONTOLOG: gratuluju v tom pripade si kupuj domu standard.
    ale jsou bohužel lidi který ten rozdíl cejtí. takže tak.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ta snaha mit dobrou kavu je legracni, dobra kava je takova, co mi chutna.
    naco budu mit dobry kafe, kdyz ho sam neocenim ? na oko ? abych mohl rikat, tohle je dobra kava ?
    me osobne chutna jak mletej standart v turku, tak vietnamska kava dvakrat prekapavana, hrube mleta kena pres frenchpres, lavazzou v knajpje nepohrdnu, instant nepiju

    ackoliv videl sem nejakou predvadecku v tesku, na 85% instant se zbytkem jemne mlete, nechutnalo to spatne a meli jen asi pukilovky jako pilotni sarzi, uz nevim jak se to jmenovalo
    MEYBYBY
    MEYBYBY --- ---
    SIVER: Za mě tohle....a určitě si pořiď mlýnek..;-)

    DOGGY
    DOGGY --- ---
    SIVER: tak si porid french press :)
    SIVER
    SIVER --- ---
    já se v tom opravdu nevyznám,proto se zde ptám chci aby to chutnalo,bylo to dobrý a rychlý :-)

    NTR23
    NTR23 --- ---
    SIVER: Domů raději alternativu a nebo Nespresso. Nebo obojí. Říkám já.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    SIVER: hrozně záleží co od toho očekáváš ty. presovač (jak já to slovo nenávidim :) do kterého se dává mletá káva je třeba pro mě dost širokej pojem. chceš se s tím mazlit? nebo chceš ráno přijít vymáčknout kafe co nejrychleji a jít se zase věnovat něčemu zajímavějšímu?
    já podporuju alternativu - čili se ti do toho radši nechci moc montovat :-)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    Nicmene to ze kdyz si poridis presovac tak ze temer jiste budes pit hnusny patoky bez ohledu na to jaky kafe pouzijes si pochopit mohl ;)
    SIVER
    SIVER --- ---
    AXTHEB: *doporučili

    Nicméně je tu tolik informací, že každý doporučuje něco jiného, takže asi ak..
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SIVER: Nevím co by ti doporučily místní dámy, ale ja bych ti doporučil pročíst tenhle klub.
    SIVER
    SIVER --- ---
    Chci si pořídit presovač,do kterého se dává mletá káva, jakou kávu byste doporučily? Kidně více druhů,které mají fajn chuť a nebudou to uplně jaký humus.Díky
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Teri prosim ta, aku kavu servirujete na kulataku? Je strasne moc dobra. :) Chodim do muj salek kavy. Urobia mi tam tiez taku dobru?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Něco mi říká, že to je hran na "Co sáhib vydrží a zaplatí za to"
    Unikátní novinka pro milovníky kávy. Nápoj se získává ze sloního trusu | Dobrá chuť | www.lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/unikatni-novinka-pro-milovniky-kavy-napoj-se-ziskava-ze-sloniho-trusu-1m6-/dobra-chut.asp?c=A121112_124936_dobra-chut_ziz
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    CNV: normálně mi přeběhl mráz po zádech :-)
    CNV
    CNV --- ---
    Víte, co pijete?
    Pobavilo :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam