• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87: a co ten silver? ;) ja jsem druhej den na suchu a somruju v praci, nastesti zejtra dojede ppl z doubleshotu. ufuf.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    black blend z coffeesource lze myslím doporučit.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    LUKAS87: Mrf, tak pachuť asi nebude pražírnou... fakt se mi nechce rozebrat celej kávovar a mlejnek do posledního šroubku :/
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    BLACK_ONYX: Vidíš, a to se snažím astronomický názvosloví dodržovat... Tak do léta :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    LUKAS87: jako do příštího jara?:)

    jsme rádi, že chutná. v alze mě můžete docela často potkat;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    STORYBOARD: The Fine Art of Coffee Portraiture
    http://player.vimeo.com/video/63098055


    Jen se bojím, že to kafe vychladne, zatímco on kreslí...

    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    Doufám, že to daj do jara zase do pořádku, nechci se zruinovat.
    TWARR
    TWARR --- ---
    ja to kenyu z baliren vysypal do kose a popijim tu medovou nicaraguu z doubleshotu. nehodlam si dobrovolne kurvit rana, poledne ani odpoledne ;))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Včera jsem si při čekání v Alze koupil čtvrtku jejich tamdem mixu upraženýhpo převčírem... a čvachtám si :) http://www.doubleshot.cz/tam-dem-espresso-350g.html
    Mmch. co jsem poslední dobou nouzově očekoval asi tři šarže Segafreda, všechno sračky májový, chutná to i smrdí po karbolu. Si dělaj prdel snad už tady. NEBRAT ani zadara.
    ADAM
    ADAM --- ---
    jé, do té kavárny rád chodím, nevěděl jsem, že si ty kávy praží sami!
    TWARR
    TWARR --- ---
    LUKAS87: no ja do toho nesel s nejakejma ambicema. hledal jsem neco na obcasny praseni velkyho hrnku mlikem. tam se ukryje vselicos. jen jsem to pil vcera z frenche bez mleka a ze by me to vystrelilo na mesic. to ne. u doubleshotich kafi mam obvykle uz po rozdelani pytlku sliny v puse ;))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    mně od nich teď nechutná ani mezzo. je v tom nějaká pachuť, kterou nejsem absolutně schopnej definovat.
    TWARR
    TWARR --- ---
    tak jsem si asi po doubleshotim burundi a nicirague zmlsal rypak. kenya z baliren nic moc :/ zda se mi to i nejake priprazenejsi.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    BLACK_ONYX: dorazily kam? a cena?
    TWARR
    TWARR --- ---
    BLACK_ONYX: ty fotky se zastrcenejma mlejnkama v aeropressu mne trosku sejrej ;)) (ano mam hario mini)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    konečně nám dorazily porlexy. ideální mlýnek k aeropressu.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    včera jsem si koupil mlýnek temp (protože mě nebavilo furt obsluhovat svůj elektrickej, kvůli každýmu kafi) a musim říct, že za ty prachy veliká pohodička.
    Schválně jsem koukal, jak mi to trvá, nějakejch cca 15+ g je namletejch hodně klidnym tempem za 2 minutky a kousek, design vesmírnýho dráždidla beru jako příjemný plus :)

    Temp bílý | Lodos s. r. o.
    http://www.lodos.info/node/20/975
    TWARR
    TWARR --- ---
    KUKIDE: kolega říkal, že by zašel do kavárny na mokačíno, tak jsem mu odvětil, ať si dá čapučíno. ale, prej stačí piccolo ;)
    ne já to vyřešil chvilí po příspěvku o šňupání, objevil jsem moka konvičku ve skříni ;)))
    KUKIDE
    KUKIDE --- ---
    TWARR: tak si udělej turka ;)
    TWARR
    TWARR --- ---
    KURE: Jenže ja uz mám namleto. Tak du snupat ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam