• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    JOSKA_CZ: 58 mm.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    JAKOUBEK: určitě zbyde :)
    JOSKA_CZ
    JOSKA_CZ --- ---
    Zdravím, mohu poprosit o radu, jaký tamper nejlépe pro 60mm misky Gaggia? (http://goo.gl/lXYLU) Mašina teprve dorazí a nerad bych pak čekal zbytečně další dny na tamper.
    SHITTIE
    SHITTIE --- ---
    LUKAS87: dobry uhli mu z toho vzniklo :))
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    peklo:
    How To Roast Green Coffee Beans, Future Essential Brand from CampingSurvival.com - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=uJQqXw89apA
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    MOMENT: eech... a já se zrovna musím ožírat někde ve sklípku na svatbě :/ škoda škoda. no nic. doufám, že se vám akce vydaří a zbyde i nějaké to kafe na pondělí :)
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    Kdyby někdo chtěl Gaggiu Classic, mám doma úplně novou nerozbalenou v záruce, kdyžtak pošta..
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    haha :D no ma tak hezky nohy, ze na ne nedokazu prestat zirat ani ja :D konec OT ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nemam rád, když je v takovejchhle věcech nepořádek. myslim, že by bylo nejlepší ty nohy přeměřit a přiložit foto..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TEREZZZKA: tahle ma vlasy skoro az po prdel .. a jestli je zadana je mi fuk, nechci se s ni ozenit, jen se mi libi :-) cloveku pak to kafe lip chutna
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    dlouhovlasa baristka? Ta se strasne dlouhejma nohama (zadana) nebo ta co tam byva s BLACK_ONYX (zadana) nebo ta s vlasy po ramena co tam byva s dlouhonohou (sorry, tyhle veci se musi zmapovat ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MAR_TINA: krome odstrasujiciho pripadu s tchibo kapsli mi chutnala kazda zminovana, jen jsem nevedel jestli je ta chut doubleshot filtru zadouci bo jeste nejsem takovej machr abych to poznal sam..
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MR_DAN: abych pravdu řekla, z tvých popisů vůbec netuším, která káva ti chutnala a která ne.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MR_DAN: krom toho se mi tam libi ta dlouhovlasa baristka, to s tou chuti taky zamava :-))
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TEREZZZKA: vsak kdyby mi to bylo neprijemny tak bych nejezdil do alzace jen na kafe zeano :-) tu kapsli jsem tam dal schvalne jako priklad neceho, co neprijemny fakt je, to nemelo bejt srovnani
    ja mam jen problem ze jeste nemam dostatecne nachutnano a nazkouseno, piju cerny kafe asi ctvrt roku mozna, chutna mi dost kafi, takze jen cekam kdy nekdo rekne "ty pijes tenhle povl, to ti chutna?", jako treba kenska kava tesco finest (mleta)
    TEREZZZKA
    TEREZZZKA --- ---
    Jelikoz na Shuttle breweru se da tezko pokazit priprava, rekla bych, ze to, co jsi citil, bylo zadouci :) malo nasich kav je vylozene sladkych po cokolade, jak jsou lidi u kavy "zvykly" (napr. brazilie, pred dvema lety Bolivie nebo Panama od Hartmanu) u vetsiny se snazime o zajimavy ovocity profil, vetsina nasich zakazniku si na to zvykla a vylozene to vyhledava, nekomu to nemusi sedet, ale dej tomu sanci, stoji to za to. Kava je ovoce, nema byt horka.
    A radsi pominu srovnavani nasi kavy s kapslemi Tchibo :D
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    MR_DAN: Podle mě je to takovej nějakej současnej "trend". Třeba tady se myslim o tomhle vede nějaká diskuze http://www.home-barista.com/coffees/flavors-of-3rd-wave-espresso-t26119.html
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zdravim, tak jsem (uz trikrat) navstivil doporucovany doubleshot (a odchazel s drahym kusem elektroniky, kavarna v alzaci fakt neni dobrej napad :-) dal si tam jejich doporucovanou filtrovanou..
    tak jsem se chtel zeptat, pripada mi lehce nakysla, neni to uplne neprijemny jak tchibo kapsle c.6 (jedina a posledni co jsem mel) ale mel jsem za to ze kyselost u kafe neni uplne to prave?
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    GGG: Jedna věc je na tom stroji docela na pytel, flushovani pravy hlavy je docela o spaleni si ruky o trysku, jelikož ta je prostě moc blízko a nejde posouvat do stran. Taky se stalo (opakovaně), že se tou tryskou posunul zapínací knoflík a vypnul ohřev vody, takže na to pozor. Jinak je to skvělá mašina..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam