• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KOLU: Super jolly urcite vykonnejsi. Dela se mi s nim hodne dobre. Jen ma spatne vypinani a nema casovac, coz me stoji vzdycky hodne predemlete kavy, ktera mi zbytecne zvetrava v doseru (precijen nejsme kavarna). Ten mini ma slabsi motor, soude podle prikonu. Mam ho spis pro sebe a lidi, co chodi na espresso. Obcas se dostanu k supr kave, a trha mi to zily, kdyz zmizi ve ctvrtlitru mlika s dvemi sacky cukru ,(
    KOLU
    KOLU --- ---
    JAKOUBEK: to se ti divím, super jolly by měl bejt lepší, než mini (vyjma mini-E, kterej má mít údajně stejný kameny)...
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KOLU: Jako hlavni mam ted stary Super Jolly a je to ve srovnani s tim novym hotovy tryskac ;) Pokud by se mi podarilo sebnat nekoho, kdo by byl schopny k nemu namontovat casovac, byl bych stastny jako blecha.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KOLU: Koupil jsem si mazzer mini electronic jako druhy mlynek. Akorat je hrozne pomaly, tak mam doporuceni od par baristu, at tim prozenu par kilo kafe, ze se kameny "zajedou" a cas mleti by se tim mel snizit.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    KOLU: Diky. Potrebuju zajet novy mlynek (cca 2-3 kg) a dobre kavy je mi lito ;( Snad mi ho ta z holesovic nezalepi ,)
    KOLU
    KOLU --- ---
    JAKOUBEK: já bych zkusil sehnat minute rice. toho by mohlo stačit půl kila. a vůbec - pochlub se, co máš nového :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    JAKOUBEK: BPH osobně á 240 kč/kg?
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Nevíte náhodou, jaká je v součastnosti nejlevnější (již pražená) káva na českém trhu? Na kvalitě zas tak nezáleží. Jen ať to není popel a nejsou v ní kameny.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SATAI: opraveno, diky.
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    MAR_TINA: Za týden tady ukážu ty fotky, snad to bude viditelný...
    SATAI
    SATAI --- ---
    BLACK_ONYX: Na druhem radku preklep - kava misto vody
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    to je divný. zkus případně napsat na info, jestli nejsou nejaké náhradní.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    žila jsem v tom, že kameny fungují sto let. Sto možná ne, ale desítky by mohly...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    SNORRY: musis se preucit zpatky na krehoucky uhli, aby ti ty mlejnky neodcházely tak brzo :)
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    MOMENT: Já šetřim na EK 43ku, do tý doby tady budu disovat ruční mlejnky.. :)
    SAMIEL: Tyjo tak je fakt možný, že mám vadnej kus, ale nic jinýho než kafe jsem v tom nikdy nemlel a ty kameny vypadaj jak kdybych tam mlel titanový fazole...
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    KOLU: :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    MOMENT: na ty filtry spíš Mahlkönig Guatemalu... ne, moment, ten chceme my!
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    SNORRY: ty bys mel poridit velkej ektrickej vole :) klidne z druhy ruky, hlavne nevyosenej a motor v poradku, kameny dobrousis.

    http://www.ebay.de/...940?pt=DE_Haushaltsger%C3%A4te_Kaffeemaschinenzubeh%C3%B6r&hash=item2a374facfc
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    SNORRY: kupoval jsem ho nekdy v kvetnu a melu tak 40g denne.
    SNORRY
    SNORRY --- ---
    BLACK_ONYX: Kouknu jestli mám od vás účet! Nevim ale, mám ho přibližně 9 měsíců a nejsem si jistej, že se na tohle záruka vztahuje..
    SAMIEL: Jak často ho používáš? Já mlel v průměru tak 60 gramů kafe denně, víc asi ne, tak nevim no.. Schválně až se vrátim z hor, tak ty kameny zkusim vyfotit, jestli to teda bude vidět na fotce..
    KUKIDE: Hele mě ze začátku přišel v poho, ale fakt šel docela rychle do háje. Taky je možný, že ty moje kameny jsou zrovna nějakej šmejd, je fakt, že dost lidí na netu si ho poměrně chválilo - taky proto jsem si ho kupoval..
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SNORRY: co reklamace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam