• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    FARFELOO: tyden kavy je rok od roku horsi. pivo bylo dobry.
    SATAI
    SATAI --- ---
    MAR_TINA: a kafe. Ale primerene.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DAVE_PAGE: pít magnesii, hodně.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    MR_DAN: ted jsme meli prvni rocnik kavove akce v Ostrave a dosahl jsem tam nejspis celkem neprijemne "otravicky" kofeinem. Rozjidel se mi pohled, ruce se mi trasly, na zadech studenej pot a posleze me pekelne bolela hlava. Dehydrataci jsem se snazil branit. Spanek se dostavil bez problemu ;)
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    Brněnskej Týden Kávy bylo skvělý fiasko... Nejlepší kavárny se jim na to vysraly, takže ani nebylo kam jít. A hlavní program byl v polorozpadlé komo-samoobsluze. Atmosféra jako na stavebním veletrhu. Nebylo si kam sednout, vůbec jsem nedostal na nic chuť a hned jsme odešli...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    EXAGE: minulej rok byl fajn, ale pak jsem asi tejden nemohl oka zamhourit
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    PRDELMRDEL: Takže myslíte, že ten festival je na nic a nebude tam nic k vidění? :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Pro milovníky dobré kávy v polních podmínkách je určený cestovní kávovar, se kterým byste si měli udělat lepší den i mimo domov a dobrou kavárnu.

    Zdroj: http://hobby.idnes.cz/...y-domov_bma#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box
    MOIAA
    MOIAA --- ---
    Káva Doubleshot už i v Karviné. Pokud by se tam někdo naskytl, tak miřte tady https://www.facebook.com/fairbarcz
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    COUDAK: Zaběhnu pro ní dneska do Alzy... :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    EXAGE: teď tam tuším mají JB (Johannes Bayer) a Barn (berlínský)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    EXAGE: jb kaffee od mnichova+sem tam nejaky dalsi evropsky,sem tam cesky prazirny
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    BLACK_ONYX: To jsem si taky říkal, jestli to nebude ono.
    BOODIA: Od koho berou kávu, nevíš?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    EXAGE: asi ti nesedí natural. Zkus nejakou washed.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    EXAGE: v eme 2 ruzny yirgacheffe (werka/konga)+ sidamo...
    GEEK
    GEEK --- ---
    EXAGE: dulezity je, abys v tom cejtil kafe. kafe v kazdym kafi:)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    COUDAK: Hele já to mám stejně, chutná - nechutná, ale abych si hrál na to, že v tom cítím nugát nebo burákový máslo, tak to ne. :) Já jsem amatér.
    COUDAK
    COUDAK --- ---
    EXAGE: mam tu Kenyu ... a je super .. respektive jsem si hral s mlynkem a teplotou vody a me osobna fakt chutna :) ale abych ti popsal jak chutna nebo co tam citim necitim .. na to jsem opravdu moc levej :/ :-D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TRIPLT: Jenom bych doplnil, že pokud v daný den vypiješ výrazně víc kávy než normálně tak bys měl vypít i víc vody.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam