• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    KOLU
    KOLU --- ---
    keramika vic odebira teplo, kdyz se nedostatecne prohreje pred extrakci. na druhou stranu by ten plast (pokud je cernej a z vnejsku matnej, jak tak koukam) mel vic tepelne vyzarovat, coz taky neni idealni pro udrzeni dostacujici slurry temperature v rozmezi 91-94 °C...
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    MICHATU: Asi jen esteticky. Nekde jsem cetl i nazor, ze plast ma lepsi teplotni vlastnosti.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    MICHATU: mám doma plastovou i keramickou v60 a rozdíl pro mě osobně žádnej...
    MICHATU
    MICHATU --- ---
    SAMIEL: Ano. Je v tom Znatelný rozdíl? To mě také zajímá
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    SAMIEL: jo
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    MICHATU: ta samotna v60 je plastove, ze?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    MICHATU: hezka vec na doma, kterou imho z nize zminenych duvodu dali do slevy.
    MICHATU
    MICHATU --- ---
    MR_DAN: MR_DAN: prave, prijde mi to moc pekny designove, cena taky ok a celkove mam rad 2in1 reseni :) A k rozbiti nadoby - stat se to muze vzdycky, tak snad ne tady :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MICHATU: ta "manzeta" na tom vypada hezky!
    zda se mi to konstrukcne dost v60tkovity, jen se z ni odriznul ten tacek vespodu a posadila se do banky... podle me to nebude zly, dokud si nerozbijes tu nadobu :-)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    MICHATU: to uz vypada skoro jako chemex
    MICHATU
    MICHATU --- ---
    Ahoj, máte někdo zkušenost s touto verzi Hario v60? Líbí se mi ta skladnost, design a celkově mi to připadá takové chytřejší než klasický v60.
    Napadjí vás nějaká pro/proti?

    Více zde http://www.amazon.com/Hario-VDD-02B-V60-Drip-Decanter/dp/B00755F9Z4

    BONGO
    BONGO --- ---
    poradite prosim kde v Praze koupit dobry dark roast? obesel jsem par kavaren/praziren a neporidil jsem, dark roasty nevedou..Sumatra z SB ujde, ale preferoval bych neco cerstvejsiho a lokalnejsiho..diky
    PEDRO13
    PEDRO13 --- ---
    TABBY: Hlavně ho teď nevytahujte ven. Jestli na něj foukne mrazivý vzduch, tak z něj opadne listí a je po smrti (bohužel vlastní zkušenost). Kávovník je hrozně choulostivý na chlad.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Uz došlo. Mozna jeste neco vyhrabu, ale nic neslibuji.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    Jen bych si dovolil pripomenout, ze v Alze ma ted Ondrej na mlynku svoje soutezni kafe od Joao Hamiltona (Yellow Catuai + Obata). Zkracene espresso roku 2015 ;) Opravdu to stoji za ochutnani.
    AOTEAROA
    AOTEAROA --- ---
    KOLU: právě, takhle to beru. Když máš uspokojit rozmanité lidi a navíc to platí firma... Kámoška kupuje nějaký segafredo, tak si říkám že u nás ještě docela dobrý.. :-D
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    HUGGI: Jojo, kavarna 9-17h
    SATAI
    SATAI --- ---
    HUGGI: tak já na ní přijdu kouknout. Otvíráte stále v devět?
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    SATAI: Trochu se nam to ted tocilo, ale uz zase trvale bychom meli mit jednu slecnu, ktera vi co dela, ale nijak znama neni..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam