• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    FRUITS: buď to RUZOVYKOLOUSEK: a nebo si někdo počeštil "mokačíno" a místo čokolády tam vrazil kakao ;)
    RUZOVYKOLOUSEK
    RUZOVYKOLOUSEK --- ---
    FRUITS: to bude asi Chococino, produkt od Nescafé Dolce Gusto, v podstate horka cokolada :)
    FRUITS
    FRUITS --- ---
    Ahoj, včera se mi v práci stala zvláštní věc.

    Nikdy snad za tu dobu, co dělám po kavárnách, se mě na to nikdo nezeptal, až včera...

    Nevíte, co to je kokočíno? (fonetickej přepis) (nebo kakočíno...)
    JNK
    JNK --- ---
    Neví někdo náhodou, zda se někde kolem prahy dá sehnat indická nilgris plantation nr. 5.

    Ta káva mi hrozně chybí.a
    CLICK_JOE
    CLICK_JOE --- ---

    www.strietman.net

    www.facebook.com/WELOVECOFFEE/videos/10153618097349413

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    DYSTOPIK: byla jsem líná tam dojet a tak máma koupila nějaký supermarketový do automatického kávovaru. 1) cosi z lidlu - 3 kafe a šlo to na kompost, snad se celý zrna rozloží 2) segafredo - rodiče to vypili, já to jednou vyšťourala a nasypala si do stroje doubleshot (jaká škoda), zbytek dní vařím jen frenchpress a ke kávovaru radši nechodím 3) teď je tam lavazza a já dělám frenchpressy a příští týden musím zajet do přístavu pro Balírny.

    Na úroveň hrnek kafe s mlíkem ve spěchu nebo po ránu Balírny stačí, výše jmenované už ne.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    to kafe z balíren se nezavděčí lidem, který jsou zvyklý na výběrovky, ale rozhodně je to mnohem lepší volba, než nějaká lavazza, nebo jiný kafe ze sámošky
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    EXAGE: všichni tam jednou musíme...
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    DYSTOPIK: No tak Keňa od nich teda smrt je.. :-/
    MAGUMI
    MAGUMI --- ---
    Stojim ve fronte na listky do Dejvickeho divadla, a napadlo me, ze by nemusel byt spatny business postavit sem kazdou treti sobotu v mesici nejaky ministanek s kavou. Je tu nejakych sto, stopadesat lidi, kteri tu stoji od peti do deviti a urcite by kafe takhle po ranu ocenili. Mozna by to slo spojit i s ucasti na farmarskem trhu na Viteznem namesti. Tkaze pokud je tady nekdo podnikavy, kdo by si chtel privydelat, rad se tady pred divadlem za mesic potkam. :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    POHODAVOLE: Jen je lepsi tam jet v utery vecer, pripadne radsi streda, parkrat jsem tam jine dny vybouchl a nemeli skoro nic. :-/ Pripadne jsem byl odkazan na Salek, tam se mi ale uz nechtelo...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    POHODAVOLE: vse, co mame aktuálně v nabídce. Viz eshop.
    JNK
    JNK --- ---
    FARGO: V praci mame saeco,odhadem, 30 kav denne.
    Jednou rocne ho prijde neldo kontrolovat a ciste se kdyz si o to rekne. Co vim tak jim uz drzi peknou radku let
    PETATA
    PETATA --- ---
    MAR_TINA: rodice maji Siemens, prumerne cca 10 kav denne a maji ho snad 13 let
    servisuji ho v autorizovanem servisu, jinak bezne cisti tabletama
    my jsme ho take dostali ke svatbe, samozrejme novejsi typ (prvni se tedy podelal, ale druhy drzi, tak snad nam taky par let vydrzi), jsme s nim vic nez spokojeni
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    FARGO: U automatu za 12k bych to snad i ještě pochopil, ale u stroje za 40k bych čekal trochu víc snahy o solidnější stroj. Pokaždý, když z toho vyndavám tu odpadní nádobu, tak mám sto chutí to vzít a hodit proti zdi, protože blbci ani nemysleli na to, že by to mělo mít alespoň dobře udělané drážky pro díly, které se vždy musí vyndat.
    FARGO
    FARGO --- ---
    M4Y4: To je mi jasny,tyhle plnoautomaty ala Saeco/De Longhi a tak budou vsechno plastovy sracky. Akorat jsem psal,co mame na chalupe,ale o kvalite bez ohledu na znacku si skutecne iluze nedelam :)
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    MAR_TINA: On jinak celkem drží, ale stačilo mi párkrát vyndavat ten koš na použité kafe, kdy jsem viděl do útrob a dost nepříjemně mě to překvapilo. Vypadá to jako dětská plastová stavebnice, fakt nechápu, proč musí dělat totální lowcost i u té dražší řady. Jediné štěstí je, že to dostala zdarma za průtahy v zakázce kuchyně. Připravené kafe (stejná zrna) se, v porovnání s mým pákovým Graefem, nedá vůbec srovnat.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    M4Y4: hm, to při 6-8 násobném požadavku na kafe nezní dobře.

    On snad ten DeLonghi s náklady 12 000 pořízení a 2 000 ročně servis ještě vychází dobře.
    Jo a uvnitř běhá plastový spařovač na plastové "hřídeli", možná by to šlo opravit pomocí lega.
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    FARGO: Máma má Saeco asi za 40k a je to plastovej, fórovej, krám - všude. Stroj už má naběháno asi 7 let, pořád funguje (1 kafe denně), ale servis nic moc, čekala na výměnu drobného dílu asi 3 týdny, stejně tak sousedka.
    FARGO
    FARGO --- ---
    HONCKA: Jo,to je jasny,predtim jsme meli bosh a ten vydrzel asi 10 let s nakym prubeznym servisem. Ale myslim,ze ho uz neprodavaj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam