• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    KOLU: :-) co kupujes na prazeni a kde?
    KOLU
    KOLU --- ---
    počítá se i pražení?
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    roastuje tu nekdo kavu?
    GEEK
    GEEK --- ---
    BOODIA: skoda
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    sem pitomej, ze sem to sem nedal driv...mame v EME jeste nejaky kafe od Sundlaug Coffee z Anglie, jestli chcete ochutnat neco novyho...kazdopadne to tu neni naposled,je to fakt dobry
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    GEEK: nema
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SPYYDY: No, chci to jako dárek, takže repass ne, koukal jsem na recenze a krom dalších 2k navíc mi přijde nastavení Rockyho lepší, nemluvě o dost otravném zvuku při mletí.
    SPYYDY
    SPYYDY --- ---
    M4Y4: Ok volba, popř. v týhle kategorii např. ještě Ascaso isteel, u toho se mi líbí víc ten nerez design, ale pozor, ať vybereš variantu s plochejma kamenama - myslím, že se jmenujou i1 a i2.
    Popř. mrkni na bazary a forum Primacafe, občas je tam zajímavá nabídka repas profi mlýnků. U těch je často problém s nepraktickym doserem nebo vysokym reziduem kafe (hodíš 17 gramů, vypadne 16), ale občas se tam najdou i např. nějaký Mazzery, který jsou v tomhle řešený ok i pro domácí užití..
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Co třeba Rancilio Rocky?
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    SATAI:
    M4Y4: zapomněl jsem dodat, že to má být na espresso
    SATAI
    SATAI --- ---
    M4Y4: Na co, na filtry?
    GEEK
    GEEK --- ---
    EXAGE: ema eshop nema, co?
    M4Y4
    M4Y4 --- ---
    Potřeboval bych poradit, jaký el. mlýnek na kávu. Zpětně jsem dohledal doporučení na Concept, ale raději bych něco bytelnějšího, co nevypadá jako hračka, ale aby to nestálo zase 15k. :) Já mám svého Catlera, se kterým jsem spokojený, ale určitě budou fungovat i další alternativy.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    WRONSKI: Já měl teď týden školení na Florenci, takže jsem to bral každé ráno přes EMU pro V60.. :) no, bude mi to chybět..příjemná rána.
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    EXAGE: Zrovna to piju, taky mi chutná.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Doporučuju.. EMA.

    VIOLETA
    VIOLETA --- ---
    Dîky
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Norská trendy kavárna - Gambrinus style

    Lurte løkkahipsterne til å drikke billigkaffe - tema - Dagbladet.no
    http://www.dagbladet.no/2015/10/01/tema/mat/matsiden/kaffe/drikke/41300199/

    V drahé čtvrti v Oslu otevřeli vystajlovanou kavárnu a během pár měsíců se jim to slušně rozběhlo. Po nějaké době odhalili, že jde o kavárnu prodávající coop kaffe - tedy něco na úrovni albert quality coffee - standadrní supermarketovka.

    https://www.facebook.com/CoopKaffe

    https://www.facebook.com/TheSecretCoffeeShop?fref=ts
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Jo a když už jsem tady - má nějaká výběrová káva podobnou sladovou chuť jako vietnamské kafe, bez toho, že by tam byla ta hořkost a kyselost vietnamské kávy, kvůli které se to musí pít s mlékem a často i oslazené?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam