• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    KOLU
    KOLU --- ---
    POHODAVOLE: jako cukr
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Po vyzkouseni filtru jsem si vcera udelal radost a poridil V60. Muze me prosim nekdo nakopnout, jak moc to mam umlit? Mam MDF a na espresso pouzivam pouze stupen 3 a 4.

    Diky!
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Ted byli Elephanti nejakou dobu v EME
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Chtel jsem od Jezucha Concept km 5120 bohuzel misto 1200 co staval, je ted vsude vyprodany nebo za 1999,-....nenahradil ho nejaky novy? Popripade nejaka alternativa? Diky.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: sobotu samozrejme nemohu, to piju kafe u Jihaada ;)
    KOLU
    KOLU --- ---
    SATAI: opět dopoledne (cca do 14 h). ještě tu budu celou sobotu.
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: to tocim soustruhem (cti: troluji kolegy). Co patek?
    KOLU
    KOLU --- ---
    SATAI: stav se zítra? dopoledne :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    SATAI: ja tam mel slony urcite na nejakym cuppingu, ale to mohlo bejt vyjimecne, no...

    POHODAVOLE: nebo Neustadt me napadnul jeste, ten tady v diskusi mel i svyho ambasadora nejakyho, tam taky nejaky ty nemecky prazirny meli
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: to jsem dneska minul, když jsem jel na jiné místo ;)
    KOLU
    KOLU --- ---
    SATAI: YES! :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    MR_DAN: Nepamatuji se, ze bych je tam videl. Vetsinou Bonanza. (Ale obcas i neco jineho, takze se tam klidne mohli mihnut i ti)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MR_DAN: vubec netusim, nikdy jsem tam nebyl..
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    POHODAVOLE: nemivaj slony v paralelni polis?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOLU: toho bych se nebal, kdyz jsem videl, jak se hezky chovas k zakaznikum :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: stačilo napsat, že to je MI6 ;)
    KOLU
    KOLU --- ---
    SATAI: nevim, jestli to neni tajný. nechtěl bych poškodit dobré jméno mého zaměstnavatele mojí přítomností na baru :)
    SATAI
    SATAI --- ---
    KOLU: Mimochodem: kde ted pusobis?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    KOLU: uz se tam chystam, vcera jsem s nim mluvil :)

    Jeste jsem napsal do Five Elephants, aby mi poradili, kde nakoupim v Praze, ale bohuzel odpovedeli s adresou v Polsku, tak snad jeste poslou neco bliz..

    Nj jsem amater, takze poznavam tvrdou realitu, ale uz vim, na co si dam priste pozor :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    POHODAVOLE: no a to je ta druhá strana trhu - lidi, co si myslej, že kyselost v kávě je špatně, případně jim vadí, protože si zvykli 40 let pít standard směs.

    nezbejvá ti, než se držet ověřenejch a dobrejch pražíren.
    beztak si myslim, že to, co má v nabídce obchod, kterej odkazuješ, bude obyčejná komoditní káva. vždyť neznají ani zpracovatelské závody, odkud jejich káva pochází. jen blbý Yirgacheffe je cca 600 tisíc km2 kávovejch plantáží; Tanzánie má nějakejch 970 tisíc km2... ale neboj se, časem poznáš, podle čeho vyřadit ze selekce prodejce komoditní kávy. obzvláště, pokud ti obyčejný kafe nechutná.

    PS v Kafematu maj posledních pár balíčků sweetshopu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam