• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MICKI
    MICKI --- ---
    ZOBAAK: Dak Lak Coffee | Výběrová vietnamská káva daklakcoffee.cz

    Schválně jsem to zkusil a chutná to jak jihlavanka.
    Když jsem se o tom zmínil holce co má v Táboře krám s výběrovou kávou, tak automaticky říkala, že s tím nechce mít nic společného.
    SATAI
    SATAI --- ---
    A mezi tím ve Starbucks - prolínačka hvězdou - http://www.wired.com/2016/06/starbucks-going-serve-cold-brew-tap-go-wrong/
    YARIN
    YARIN --- ---
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    FARFELOO
    FARFELOO --- ---
    ZOBAAK: Nikdy jsem to neměl, ale na robustu se specializují Vietnamci. Obyčejně ji připravují filtrovanou, byť ne na v60... Jedna značka má kavárnu Creative Coffee, tak zkus třeba tam... Snad ti nebude špatně...
    JOHNNY
    JOHNNY --- ---
    Ahoj,
    shanim profesionalni (repasovany) kafe mlynek do kavarny s objemem 2kg kavy/tyden pod 10 000kc. Pokud prodavate/znate nekoho, tak bych mel vazny zajem.

    diky
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    ZOBAAK: proc by to nekdo delal?
    KOLU
    KOLU --- ---
    TYDLYDAA: GVX neni alternativa, ale smějd, jehož vnitřnosti vypadaj jako dětská hračka. KG89 je úplně stejná srágora.
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    MASOUNA: mně něco podobného už rok vyrábí muž :) .. zatím je horní baňka zavěšená na konzoli od skřínky a pod ní je zbytek soustavy :)
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    Hele ještě posté k těm elektrickým mlýnkům na filtr na doma.
    Concept/gastroback se už v čechách pořídit za rozumnej peníz nedá.
    Alternativou je Krups GVX, kterej tak rok vydrží docela dobře mlít, při použití dvakrát denně a pak se mu odsere něco v elektrice nebo se přiliš otupí kameny a mele hrozný šutry. (zkušenost táty a dvou známých)
    A máte nějakou zkušenost s tímhle De Longhi? Podle recenzí vypadá, že by mohl mít docela pěknou hrubost, vzhledem k tomu, že všichni nadávaj že na espresso se to používat nedá.:)
    http://kavomlynky.heureka.cz/de-longhi-kg-89/recenze/#section
    MASOUNA
    MASOUNA --- ---
    nejaky typ na to, kde kopit podobne drevenou vez v cr/sr?
    moc se mi to nechce nechat si posilat postou nekde ze sveta
    Yama Cold Brew Tower 6-8 Cup Bamboo
    http://www.coffeesource.eu/dopl/alternativni-metody/yama-cold-brew-tower-6-8-cup-bamboo.html

    JUANITA
    JUANITA --- ---
    DAVE_PAGE: jj, ja ho mam presne rok, ale trochu se bojim soude podle zkazku tady.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    haha
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    MOMENT: psal jsem před pár měsíci přímo do Conceptu (pokud vím, tak je to primárně v čechách působící značka kopírující kdeco a odpovědí mi bylo:

    Ester Šindelářová esindelarova@my-concept.cz
    16.10.15
    komu: mně
    Dobrý den,
    Bohužel tento mlýnek již skladem nemáme a mít již nebudeme.
    Děkuji za pochopení

    S pozdravem

    Šindelářová Ester
    Elko Valenta

    bohužel.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    docela by me zajimalo, co se stalo. podle me concept nevychytal naky papirovani/smlouvy a wilfa mu to zatrhla. taky se to na zacatku prodavalo za 850,- to byl mozna taky problem.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ja objevil asi pred dvema mesici jeden za 1200 ve vytrine elektra na letny, ale doporucil jsem ho kamaradovi. nejak me v tu chvili nenapadlo, ze je v tom krame jen jeden, ten v ty vytrine.
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    JUANITA: ja za nejakych 1100kc :) A teda uspesne slouzi uz pres rok a pul...
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MR_DAN: whoa, ja ho kupoval za cca 2k.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MESKALITO: no .. da, ale .. odkaz tolik penez za asi posledni kus v republice uz je moc
    zkusil bych mrknout na amazon, ebay, tenhle mlynek se prodava/l pod asi 5 ruznyma znackama, nejen Wilfa
    namatkou:
    Breville BCG450XL (amazon)
    GASTROBACK Design Advanced 42602 (saturn.de)
    je toho vic

    ale co budem doporucovat az dojde vsude ve svete, to nevim :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam