• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    KOLU: Nene, z Prahy.
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    DEI: prodej skončil, ale neprodal se, tak mu zkus napsat jestli ho třeba ještě nemá
    Kávovar TECHNIVORM MOCCAMASTER KBGT-741 (6634069254) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/ShowItem2.php?item=6634069254&ref=recommend-box
    KOLU
    KOLU --- ---
    BLACK_ONYX: minulej tejden si tu v Potsdamu (die espressonisten) měl někdo vyzvedávat jednopáku Bosco, nebyls to ty? moc hezký hejblátko na doma...
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Malý upgrade

    TEEAK
    TEEAK --- ---
    DEI: mám pocit, že zrovna téhle "mašinky" se někdo hnedtak zbavovat nebude .. ale třeba najdeš
    DEI
    DEI --- ---
    Máte nějaké osvědčené místo, kde z druhé ruky sehnat kávové vybavení?
    Sháním po bazarech Technivorm Moccamaster KBGT-741 a mám oči na šťopkách, ale třeba existuje nějaký tajný spolek, který mezi sebou z kávovým hardwarem obchoduje... :) Dík!
    KOLU
    KOLU --- ---
    POHODAVOLE: no což, akorát si tím kurvěj kávovar. jejich hloupost...
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TEEAK: napsal jsem, ze se uvidime, coz jsme se videli a hned jsem se na to zeptal, ale zapomnel jsem to sem napsat, tak mi to prijde adekvatni reakce :)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    POHODAVOLE: to se mi neomlouvej - nemáš povinnost dávat nějaký report :) .. furt si stojím za tím, že tam utěrky nepatří (z mnoha důvodů) .. zároveň je to ale úplně na nich (a co já si myslím jim může být šumák) - dělají-li to vědomě kvůli něčemu, pak ví proč to dělají a nemá smysl o tom debatovat :)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    TEEAK: omlouvam se za prodlevu, ale zapomnel jsem na to. Probiral jsem to s nimi a uterky jsou urcene pouze na utirani hrnku, ktere vyndaji z mycky :)
    TENZO
    TENZO --- ---
    WYZMUDLINKA: Aneb jak udelat z uhli kavu:D
    WYZMUDLINKA
    WYZMUDLINKA --- ---
    Neměl by někdo zájem? Dostala jsem jako dárek, ale nevyužiju.
    Poukázka na baristický kurz v hodnotě 2 900,- od firmy Segafredo.


    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    kdyby někdo tápal co si zrovna koupit, tak doporučuji tudle Yiergacheffku, imo naprostá bomba
    Ethiopia Idido
    http://www.coffeesource.eu/vyb/ethiopia-idido.html
    SATAI
    SATAI --- ---
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    trochu se zpozdenim, ale taky pridam svoji zkusenost s termohrnkama a spol.
    zacinal jsem u ty zavarovacky - ono je to opravdu genialni, chci si rano udelat kafe, ktery piju cestou do prace (protoze dlouho cestuju), bylo to super, ale trochu punk :-)
    pak prisel keepcup, nejdriv plastovej - lehkej, celkem tesnici, hezcejc vypadajici nez ta zavarovacka, ale zezacatku z nej byl cejtit plast az beda (hnus), po case se to budto vymylo, nebo jsem si na to zvyk, tezko rict
    pak jsem si koupil sklenenej keepcup (s korkovym paskem na drzeni) - vizualni lahudka, je videt dovnitr (sklo, zejo), naprosto bez zadnejch nezadoucich pachuti, uz jsem si myslel, ze mam vyhrano, ale ouha, sklenena nadoba a plastovy vicko -> netesni! tolik jsem se polejval (ruce, triko, tlamu) az jsem na tu nadheru zas zacal nadavat
    ted mam termohrnek/sku contigo pinnacle - jednak to ma objem 400ml, to uz skoro neberu jako jedno kafe :-) netece to, ten autoseal je docela uzitecne vec (obzvlast do auta a do batohu) a tak trochu to i drzi teplotu.. tak trochu rikam proto, ze ta hlavice je tepelnej most, takze kdyz je to nalezato v batohu, tak je hlavice tepla a obsah chladne, na stojaka ani ne (priklad, doma naleju horky kafe, jedu 45 minut do prace, tam si naleju pulku termosky do hrnku a nemusim moc foukat, spis tak usrkavat, ale nespalim si tipec, po trech hodinach co to stoji naleju do hrnku zbytek a to uz je takovy teply-vlazny), nevyhodu ma taky - mam pocit, ze z toho kafe trochu citim nerez, ale zdaleka se to neda srovnavat s tim plastem driv

    btw lidi si vychvalujou termohrnek ze starbucksu (kdyz se to logo prelepi necim)
    TEEAK
    TEEAK --- ---
    BOODIA: a co jsem psala ve svém úplně prvním komentáři? .. že se o to člověk musí starat, jinak smrdí všechno .. a KeepCupy natahují kdeco i když je umyješ hned (natož pak když to někdo nechá půl dne v batohu a večer mu to "snad umeje máma") ;) .. a pak máme vzácnou skupinu lidí, kteří sice myjí dobře a často, ale používají třeba "voňavý" Jar/Pur (atd..) a těm ty hrnky pak zavání tím mycím prostředkem .. bleh
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    TEEAK: nicmene zavarovacka je topstvi! :D
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    TEEAK: ono se to totiz musi mejt :D
    VIK
    VIK --- ---
    ZOBAAK: Tak ta IKEA mě nenapadla, tohle vypadá dobře http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20287685/ Ten kelímek ze Starbucks je plastovej, tak nevím, jak bude vypadat, až ho zítra najdu v autě po tom, co dva týdny stálo na parkovišti na letišti. Ten nerez z IKEA se teda zdá jako lepší řešení.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam