• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    POHODAVOLE: Díky! Budeme se dál snažit posouvat.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BLACK_ONYX: neni spatna a rozhodne je to nejlepsi kava, co jsem od vas za posledni dobu mel, ale umeli jste lip :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOLU: Jsou tam zákazy vjezdu, vjezd pouze s povolením xxx, ale projel jsem, jako každej kdo jel do Balíren. Díky.

    MIMA_A: Za mě nic moc, je to pořád dost tmavý i když ne uhel, ale prostě... Na studenej filtr ve velkejch objemech to stačí, takže to zfiltruju rodině při dovolený. :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    EXAGE: normálně podjedeš pod Libeňským mostem z jihu... cesta stejná, jako Gmapy pro pěší od Alzy do Balíren.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Netušíte prosím někdo, zda se dá těm Balírnám Holešovice zajet autem? GMapy mě na ten poloostrov nepustí.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    Tak jsem vypil 500g Costarica Hacienda Sonora - Honey z Baliren Holesovice... maji to tam v kategorii "Svetle prazene kavy". Bylo to prvni, co jsem od nich zkusil...po spouste letech, nikdy se mi tam jednoduse nechtelo..:) A musim rict, ze za tuto cenu, velmi dobre... Pritelkyne tam byla osobne, tak vzala jeste nejake dalsi ty jednodruhove, a to se tedy neda srovnat, to je fakt celkem uhel..jsem pouze otevrel, cichnul.
    Ale te Kostarice se za tu cenu neda absolutne nic vytknout, + zjevne naprosto cerstve prazene.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    BLACK_ONYX: jj v obchodnim centru jsem zahlidl la boheme...ale nebyl to typ podniku, kde bych se zastavil :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MOMENT: leda tak Lagarto asi.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Tušíte někdo prosím, jestli je v Mostě někde výběrovka? Hodinu teď tady budu trčet
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    UNCLE_JIMBO: Tady jsem to u nikoho neviděl.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    BLACK_ONYX: a dá se to někde tady koupit nebo jen přímo?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    UNCLE_JIMBO: Jo, par takových tady je. Ale většina z nich jsou z US.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    BLACK_ONYX: počkat to vážně existuje použitelný instantní kafe?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BLACK_ONYX: Hambela objednana, tak snad bude ve stredu :)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    JUANITA: kdy a kde to bylo prosim? espresso/filtr? florenc/palmovka/lounge? a co s tim kafem bylo? :D
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    THAIGRR: jaj, super tip. Vyzkoušim přibalit do batohu na čundr .)
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    VOZKA: přesně ty filtry, do kterých to dávaj, se dají koupit za hubičku na aliexpressu a do toho si pak nasypat jakoukoliv kávu dle libosti
    například tu:
    https://www.aliexpress.com/...me-Office-Travel/32872824828.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.a8d04c4droZ9Zw
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    A je to vždy hnusný. To už lepší byl instant od pár praziren (nejlepší zatím od Tandem z USA).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VOZKA: drahý, mletý předem, převážně tmavě pražený, s hromadou obalů
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Překapávaná káva | DRIP IT
    https://dripit.cz/
    tohle znáte? Namletý (údajně tak čerstvě jak to jde) kafe v jednorázovejch pytlících na drip, co se zavěsí na hrnek.

    U člověka co má řekněme aeropress a mlejnek kterej se do něj dá strčit si úplně nedovedu představit situaci, kdy by bylo jednodušší/praktičtější si s sebou místo toho brát nějaký pytlíky, z kterejch to kafe zákonitě bude horší. Ale pokud přenosnou výbavu nemá/nechce, tak tohohle jsem dneska jeden pytlík ochutnával a překvpivě to vůbec neni hnusný. Neni to teda ani nejak zvlášť dobrý, ale prostě je to přenosný víceméně instantní kafe, který skutečně chutná jako kafe.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    JUANITA: jsem rad, ze v tom nejsem sam :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam