• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    PRDELMRDEL
    PRDELMRDEL --- ---
    ATHEIA: Obavam se, ze v takovym pripade Brita stacit nebude. Sel bych do baleny vody, stejne do toho pri bezny domaci spotrebe nalejes par litru za mesic. Treba Dobra Voda funguje dobre, jak na extrakci, tak na zavapnovani..
    SATAI
    SATAI --- ---
    ATHEIA: začal bych Britou
    ATHEIA
    ATHEIA --- ---
    Koupili jsme kávovar do domácnosti (Catler), ale máme hrozně tvrdou vodu. Pro příklad varnou konvici musím čistit každý druhý den. Máte prosím nějako radu co s tím? Můžeme pořídit nějaký filtr? změkčovadlo? balená voda?...
    Vůbec nevíme. :-)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    THAIGRR: dik za rozsireni obzoru, neznal jsem. Ale dalsi chujovinu, ktera se mi tu pak bude nevyuzita valet, nepotrebuju.)
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    BINARY_PARANOIC: ou jsem tele, diky moc!
    SARKUF
    SARKUF --- ---
    Někdo tady jeste za cisar pana, mam pocit ze KOLU?, daval postup jak z aeropressu vytahnout shot na zpusob espressa. Nedari se mi to najit. Nekdo neco? Na domaci aero-tonic .) Díky
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    POHODAVOLE: Díky! Budeme se dál snažit posouvat.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BLACK_ONYX: neni spatna a rozhodne je to nejlepsi kava, co jsem od vas za posledni dobu mel, ale umeli jste lip :)
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    KOLU: Jsou tam zákazy vjezdu, vjezd pouze s povolením xxx, ale projel jsem, jako každej kdo jel do Balíren. Díky.

    MIMA_A: Za mě nic moc, je to pořád dost tmavý i když ne uhel, ale prostě... Na studenej filtr ve velkejch objemech to stačí, takže to zfiltruju rodině při dovolený. :)
    KOLU
    KOLU --- ---
    EXAGE: normálně podjedeš pod Libeňským mostem z jihu... cesta stejná, jako Gmapy pro pěší od Alzy do Balíren.
    EXAGE
    EXAGE --- ---
    Netušíte prosím někdo, zda se dá těm Balírnám Holešovice zajet autem? GMapy mě na ten poloostrov nepustí.
    MIMA_A
    MIMA_A --- ---
    Tak jsem vypil 500g Costarica Hacienda Sonora - Honey z Baliren Holesovice... maji to tam v kategorii "Svetle prazene kavy". Bylo to prvni, co jsem od nich zkusil...po spouste letech, nikdy se mi tam jednoduse nechtelo..:) A musim rict, ze za tuto cenu, velmi dobre... Pritelkyne tam byla osobne, tak vzala jeste nejake dalsi ty jednodruhove, a to se tedy neda srovnat, to je fakt celkem uhel..jsem pouze otevrel, cichnul.
    Ale te Kostarice se za tu cenu neda absolutne nic vytknout, + zjevne naprosto cerstve prazene.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    BLACK_ONYX: jj v obchodnim centru jsem zahlidl la boheme...ale nebyl to typ podniku, kde bych se zastavil :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    MOMENT: leda tak Lagarto asi.
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    Tušíte někdo prosím, jestli je v Mostě někde výběrovka? Hodinu teď tady budu trčet
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    UNCLE_JIMBO: Tady jsem to u nikoho neviděl.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    BLACK_ONYX: a dá se to někde tady koupit nebo jen přímo?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    UNCLE_JIMBO: Jo, par takových tady je. Ale většina z nich jsou z US.
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    BLACK_ONYX: počkat to vážně existuje použitelný instantní kafe?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    BLACK_ONYX: Hambela objednana, tak snad bude ve stredu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam