• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    Zmenil jsem praci a neni tady kavovar, rozhodl jsem se, ze si budu delat kafe do frenchpressu, jakej byste mi doporucili (03-05l) Diky
    PULKA
    PULKA --- ---
    NOISEGATE: budu monitorovat, diky
    MACSKA: cool, nevim o tom, ale preptam se
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    PULKA: pokud máš známý někde v laboratoři, tak 50ml falkonka. Něco takovýho. https://www.inset.cz/...BEiwAFTqDwVuC97M8SegoaJcUyKxITs7ngPfpwZC3MmXLxePXtyZCETy29y_87xoC9voQAvD_BwE
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PULKA: já ani nevim, jakej má aero vnitřní průměr, jen vim, že se tyhle dozy dělaj v různejch rozměrěch
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    PULKA: skvěle mi slouží 0.2 petka od naky limči, sodovky atd. v nouzi by sla pouzit i lahvicka na geocaching
    PULKA
    PULKA --- ---
    DYSTOPIK: Chci to spíš fajnový (= žádné rozsypané kafe), nemáš na ten cofeevac odkaz? nějak ho nemůžu najít a ten co mám doma je o maličko větší než aeropress.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    PULKA: jestl ito chceš fajnový, tak třeba nějakej coffeevac odpovídajících rozměrů. Ale jestli to bereš už namletý, myslim, že stejně poslouží i ziplock (sáček se zavíránim)
    PULKA
    PULKA --- ---
    Máte nějaký tip na rozumná uzavíratelná nádoba na cestovně namletý kafe, která se vejde do AeroPressu? Typicky, jedu na víkend, namelu si doma tři, čtyři porce kafe a vezmu je s sebou? Nějak nemůžu vychytat nic, co by se tam vlezlo tak akorát.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    MESKALITO: už jsem je na to připravil, prej zvýšej budget
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    NOISEGATE: za 4 novej automat neseženou, takže další krok budou asi kapsle...., když nenavýší/š rozpočet.
    ještě mě napadá tady fb kde někdo prodává repasované automaty a dává na ně rok záruku
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NTR23: ale dyť já vim, je to tady furt dokola, ale chtěj prostě "espresso". Wilfa mimochodem taky celkem šunt.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    NTR23: Tys asi nepochopil, že jsou líní.
    NTR23
    NTR23 --- ---
    NOISEGATE: A není pak lepší koupit třeba Wilfu mlýnek a k tomu Chemex nebo V60. Vyleze z toho luxusní kafe za málo peněz.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NOISEGATE: u těch levnejch automatů hodně štěstí :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    HONCKA: mají spíš sekáček.. no mamka ted vyrukovala s tím, že na páku jsou už líní a půjdou do automatu :/ tady každá rada marná.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NOISEGATE: mlynek maji? Jestli ne, tak jim za ty 4k kup radsi mlynek
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Vybírám rodicum novy pakovy kavovar okolo 4000,-
    Predpokladam, ze v tyhle cenovce je to skoro jedno? Treba Gaggia Style a priplatit si za petiletou zaruku?
    MOMENT
    MOMENT --- ---
    ja jsem cetl "celkove" misto "celokovove", sorry :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ja bych rekl, ze se MAR_TINA ptala jestli je dobrej kovovej frenchpress, ne jestli je dobrej frenchpress obecne ...
    SATAI
    SATAI --- ---
    A máte kafe?

    East German coffee crisis - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/East_German_coffee_crisis
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam