• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Tak z tohodle chčije voda a je to všude v kavovaru :/
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    KOLU
    KOLU --- ---
    LUGA5: to rozeber. Někde ti tam dochází ke zkratu na kostru (pro to to vyhazuje pojistky, aby ti to při průniku fáze na kostru zachránilo život). Budeš muset najít, který komponent to dělá...
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    ahoj, nevím jestli sem tady správně.. ale mám takovej problém, mám kávovar catler es8012 už nějakej ten rok a dneska mi z ničeho nic začal vyhazovat pojistky v bytě. Kafe namelu, natlačím do páky, zapnu a cca po pár mililitrech mi to vyhodí pojistky.. jinak sem to zkoušel odnést na chodbu v baráku, tam se mi na chodbě povedlo to kafe udělat, ale v bytě ani náhodou. Zkoušel sem i jinou zásuvku doma a furt stejnej problém. Uměl by někdo poradit?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    MR_DAN: to je jasny. Taky neni poznat, jestli uvaris jidlo s umytejma rukama a stejne to tak clovek dela.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    KOLU: co clever? neprijde mi kafe rozdilny s vickem nebo bez... nicmene jsem nezkousel merit extrakce, tak to zkusim
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    tak male zhodnoceni po par dnech - jako, ja ten rozdil asi nepoznam :-) zrejme nemam tak vyvinuty chutovy bunky ...
    ale jsem pomerne dost ovlivnitelnej clovek, takze tam to vicko asi porad budu davat , kdyz uz jsem zacal
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ok, diky panove, zkusim ho vyhrabat a poreferuju jak se zmenil vysledek po letech bez vicka :-)
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MR_DAN: jednou jsem ted filtroval bez nej a nasel mini-cakanec na zdi nad, takze k necemu mozna bude (a napada me, ze mozna i souvisi s teplotou uvnitr).
    KOLU
    KOLU --- ---
    MR_DAN: snižuje chladnuti filtru. Bez něj to nemá vůbec smysl.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    JUANITA: pekny!! :-)

    kdyz tak na to koukam - to vicko pres filtr, to jsem snad nikdy nepouzil a nekde se vali - je k necemu dobry? nevi nekdo?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    vybaveno :)

    KRUDD
    KRUDD --- ---
    TWARR: presne :-D radsi knihu
    TWARR
    TWARR --- ---
    v urcitejch pripadech je lepsi nez spatny, kafe zadny teda :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    KOLU: nene mají tu tak 10 modelů a 3 z toho jsou starbucks.. a do jinýho obchodu je to daleko
    KOLU
    KOLU --- ---
    UNCLE_JIMBO: charbucks! Illy medium roast k dispozici nebyl?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    právě sem udělal asi velkou chybu.. došlo mi v práci kafe a v obchodě co tu máme maj jen instantní, zrnkový maj dost omezenej výběr, všechno takový ty italský klasiky přepálený, jediný co se tvářilo jinak bylo starbucks medium roast arabica.. no tak sem to vzal, otevřel sem to a větší hnus sem snad ještě neviděl.. to snad pražej ve friťáku.. je to tak mastný, že se mi to ani nechce dávat do mlejnku.. a když to pak zaleju vodou tak to podle mě zůstane oddělený :D možná to risknu v aeropressu přes filtr, ten by to mohl pochytat, tak pak dám vědět jak moc hnusně to chutnalo, ale nekupujte si to...
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    VOZKA: A co ta jejich váha?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SATAI: Jo, už se mě na to jednou ptal někdo v poště, tak zkopíruju:
    jsem s ní velmi spokojenej, ovládání je v pohodě, nastavení na přesnou teplotu funguje (používám i na čaje), nenarazil jsem při používání na žádné problémy. Pouze ohřívá pomaleji protože dává jen kilowatt, většina i levnějších obyč konvic dává tak 1,5 kW a víc. Nechal jsem si tedy na rychlejší ohřev většího množství vody (tahle má max. objem 0,8l) i normální konvici a při tomhle použití mi na ní nevadí vůbec nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam