• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    MR_DAN: jednou jsem ted filtroval bez nej a nasel mini-cakanec na zdi nad, takze k necemu mozna bude (a napada me, ze mozna i souvisi s teplotou uvnitr).
    KOLU
    KOLU --- ---
    MR_DAN: snižuje chladnuti filtru. Bez něj to nemá vůbec smysl.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    JUANITA: pekny!! :-)

    kdyz tak na to koukam - to vicko pres filtr, to jsem snad nikdy nepouzil a nekde se vali - je k necemu dobry? nevi nekdo?
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    vybaveno :)

    KRUDD
    KRUDD --- ---
    TWARR: presne :-D radsi knihu
    TWARR
    TWARR --- ---
    v urcitejch pripadech je lepsi nez spatny, kafe zadny teda :D
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    KOLU: nene mají tu tak 10 modelů a 3 z toho jsou starbucks.. a do jinýho obchodu je to daleko
    KOLU
    KOLU --- ---
    UNCLE_JIMBO: charbucks! Illy medium roast k dispozici nebyl?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    právě sem udělal asi velkou chybu.. došlo mi v práci kafe a v obchodě co tu máme maj jen instantní, zrnkový maj dost omezenej výběr, všechno takový ty italský klasiky přepálený, jediný co se tvářilo jinak bylo starbucks medium roast arabica.. no tak sem to vzal, otevřel sem to a větší hnus sem snad ještě neviděl.. to snad pražej ve friťáku.. je to tak mastný, že se mi to ani nechce dávat do mlejnku.. a když to pak zaleju vodou tak to podle mě zůstane oddělený :D možná to risknu v aeropressu přes filtr, ten by to mohl pochytat, tak pak dám vědět jak moc hnusně to chutnalo, ale nekupujte si to...
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    VOZKA: A co ta jejich váha?
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    SATAI: Jo, už se mě na to jednou ptal někdo v poště, tak zkopíruju:
    jsem s ní velmi spokojenej, ovládání je v pohodě, nastavení na přesnou teplotu funguje (používám i na čaje), nenarazil jsem při používání na žádné problémy. Pouze ohřívá pomaleji protože dává jen kilowatt, většina i levnějších obyč konvic dává tak 1,5 kW a víc. Nechal jsem si tedy na rychlejší ohřev většího množství vody (tahle má max. objem 0,8l) i normální konvici a při tomhle použití mi na ní nevadí vůbec nic.
    SATAI
    SATAI --- ---
    Po letech se se mnou rozloučila konvice Bonavita. Máte někdo tip na náhradu? Brewista vypadá až na cenu dobře.

    Stačí mi nastavení teploty a hubička, kterou zaleju V60, IMO větší požadavky nemám.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    UMIAKI: Kupoval jsem tu Silvii s mlynkem Rocky v setu, kvuli navstevam. Nejvetsi upgrade ke zvyseni kvality kavy bylo zakoupeni original VST kosicku (znatelne zlepseni). Jinak mam vodu filtrovanou. A vim, co jsem schopny ze stejne kavy pripravit doma, v praci, kde se to da docela pit, a co piju v kavarne ze stroje za pul mega, namleto na mlynku za sedesat litru... a to se mi barista sem tam jeste omlouva, ze dneska je to nejake divne. Technicke vybaveni je pri priprave espessa sileny limit. Honbu za dobrym domacim espressem jsem vzdal uz davno. Ale popravde, treba tamdemu od doubleshotu je mi pro domaci kavovar fakt lito. Obcas ho kupuju, ale navstevy v mliku stejne rozdil oproti tchibu nepoznaji. S kamarady od kafe si delame filtr.
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    JAKOUBEK: Počkej, to je zajímavé - říkáš, že na domácím espressu jako třeba Gaggia Classic/Silva/Sage nemá vlastně smysl utrácet za lepší kávu? A nemůže to být kombinací mlýnku a vody? Filtruješ si doma vodu? Máš dobrý mlýnek?
    Ten Rocket je několikrát dražší, tak se to někde projevit musí, ale měl jsem za to, že to bude hlavně v údržbě, výdrži na počet káv denně a tlaku v trysce.
    JAKOUBEK
    JAKOUBEK --- ---
    REFLEX: Byt tebou, tak kouknu, zda nemas nejakou prazirnu ve svem okoli. Usetris minimalne za postovne. Kdyz sem napises mesto, urcite se ti tu sejde nekolik tipu.

    A mozna by stalo za to uvest typ kavovaru. Ja mam doma Rancilio Silvia a v praci Rocket R 58 a kafe, ktere delam v praci, domu nenosim, protoze extrakce na tom Ranciliu je proste slaba. V praci Doubleshot, Candycane, Square Mile, Has Bean etc., ale doma navstevam jedu mammacoffee, tchibo, made in coffee apod.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    REFLEX: tohle my chutná.
    Pražírna The naughty dog | Kofio.cz
    https://www.kofio.cz/naughty-dog
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    Ahoj, dostali jsme od tchana pakovy kavovar a chceme si koupit nejakou dobrou kavu do toho.

    Nejradeji bych asi podporil nejakou ceskou prazirnu, tedy jestli to ma cenu :]

    Mate nedo tip kde koupit zrnkovou kavu?

    Diky moc
    KOLU
    KOLU --- ---
    tohle je fajn recept kterej evidentne pracuje s faktem, ze kdyz je kafe namlety jemneji, tak je pomer extrahovatelnejch latek v povrchovy vrstve (svrchnich asi 5 bunek, hloubeji se voda dostava velmi spatne) ku zbytku castice priznivejsi, nez u hrubyho mleti. plus fakt, ze EK43 produkuje spise podlouhly ulomky kafe, pomaha k celkove vyssi prumerny extrakci.
    nicmene ja osobne stejne preferuju 15 g na 230 ml inverzne s 1 min steep time a pak otocit a stlacit. a teplejsi vodu.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    To byla nejlepší reakce Alana Adlera na WAC :D
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    BLACK_ONYX: z 29g mi to osobne prijde jako skoda kafe
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Dlouhodobě jeden z nejúspěšnějších receptů na AeroPress. Udělat koncentrát a ředit vodou. Jaký je váš postup?

    http://www.hurton.cz/2019/10/27/aeropress-magdy-vitezny-recept/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam