• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    BULHI: Něco je špatně na Hario Mini?
    Když teda odhlédnu od toho požadavku french pressu. Nevím jestli nějaký ruční mlýnek je dost konzistentně hrubý na french press :)
    BULHI
    BULHI --- ---
    super dik.. Aergrind je asi zbytecne drahej koukam.. Ceramil = Rhinowares? Kazdopadne Porlex vypada super (tall verze)
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    BULHI: aergrind
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    BULHI: porlex
    JUANITA
    JUANITA --- ---
    BULHI: ceramill
    BULHI
    BULHI --- ---
    nejakej aktualni tip na rucni mlynek na takove to domaci zvykani? :) vyfiltroval jsem tu Rhinowares, ale podle komentaru zde i na Amazonu sla prej kvalita rapidne dolu.. shanim neco malyho, na obcasny kafe obvykle jen pro dva, aby to slo nastavit dostatecne hrube (na french press)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    BOODIA: přesně odtud to chci případně kupovat. Plus jsem koukal, že je to zhruba podobně velký, tak mě jen zajímalo, jestli je nějaký zásadní rozdíl v kvalitě mletí..
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    DOGGY: vyhoda baratzy je pripadnej servis u doubleshotu...
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    KOLU: Nejakej tip kam s tím na servis?
    KOLU
    KOLU --- ---
    LUGA5: normální cena je kolem €35-65
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    baratza encore nebo wilfa svart na doma (moccamaster)?
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Fastcr chtějí 2700,- za ten ventil... přetěsnit nepomohlo, furt to někde chcalo.a nakonec ten kavovar ztratil i tlak a místo z páky voda chčije dolů do misky :(
    Jako 2700 za ventil to je fakt mazec
    HODNA_HOLKA
    HODNA_HOLKA --- ---
    Nevíte, bude v ČR do Vánoc v prodeji aeropress go?
    KOLU
    KOLU --- ---
    LUGA5: to skoro vypadá, že to chcije z ty fitinky na tu ptfe trubičku. Jinak to vypadá na trojcestnej ventil, to by neměl bejt takovej problém. Sundat, rozebrat, zjistit co přesně chcije. Teflonkou to pretesnit nepůjde, pokud to je ten ventil samotnej.
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    LUGA5: vymontuj to a zjisti partnumber, pripadne, jestli by to slo pretesnit napr teflonovou paskou
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    LUGA5: Tipuju, že budeš muset psát na Fast ČR:/
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Je to díl od olabu.. poradil by někdo kde mám koupit náhradní díl? Popřípadě kde v servise to opraví a nebude to drahy jak špína?
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Tak z tohodle chčije voda a je to všude v kavovaru :/
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    LUGA5
    LUGA5 --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam