• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    MAJA: rok výroby?
    MAJA
    MAJA --- ---
    Nemáte někdo k dispozici plán nebo šablonu pro bojler Rancilio Silvia ??? Chtěl bych si zaizolovat vršek a rád bych se vyhnul rozebírání a kreslení jednorázové šablony pro izolační hmotu.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    Kam poslat gaggiu classic na komplet vyčištění, přetesneni? Slouží mi dlouho a dobře a zasloužila by menší péči. Díky
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MIKEKT: kdyžtak tě pak propojom... mám to číslo na smlouvě
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    KLAIR: to je pěkná cena. Co je to za model? Koukám, že model primadona se pohybuje 15-20 😀 existuje kontakt na toho člověka co to prodává, kdybych chtěl v budoucnu něco koupit? Díky
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MIKEKT: tenhle byl za 5
    MIKEKT
    MIKEKT --- ---
    KLAIR: za kolik se dá sehnat repas oproti ceně nového?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    LUCIASHECK: jako rozhodně!!!
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KLAIR: Super, imho much better choice!
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KLAIR: Jo takhle...
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    CMLKA: myslím "nemusí se vyhazovat logr každé dvě hodiny, ale třeba jednou za 4 hodiny"
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    KLAIR: ad zrna, samo kupuj, co chces, jen stejne z toho automatu extra chut nevymacknes, takze se divej po kave do automatu, v prazirne ti poradi. Co se tyce toho, ze vydrzi dele, tomu nerozumim. Kafe proste hrozne rychle ztraci vuni, ideal je otevreny baleni spotrebovat treba do 14 dnu, i kdyz u tech preprazenejch to asi tolik vadit nebude. Ja doma taky piju starsi kafe, pac je mi to lito vyhodit :))
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    LUCIASHECK: provedu. Kamarádka ted sdílela nějakého kamaráda, co repasuje de longhi a se zárukou. Takže budu mít, co chci, za nižší peníze

    a hlavně jsem si představila, jak furt dolejváme vodu :)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    MAR_TINA: mlynek to "nastavitelnej" ma (ale podivala jsem se az ted, protoze me vubec netrklo, ze by nemuselo mit, preci jenom aspon tri stupne tyhle hracky mivaj :D), takze by si to s prumernym supermarketovym kafem poradit melo (otazka je jak, ale to uz je v tyhle cenovy hladine a pro tenhle ucel vcelku irelevantni, dobry to nebude, pitelny to pravdepodobne udelat pujde)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    LUCIASHECK: zas u tchiba nedělají ofuky s reklamací.
    A možná ten mlýnek nejde nastavit nijak.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    KLAIR: Tchibo praží do tmava, jiná specifika (krom mizerné chuti) jejich káva nemá. Pravděpodobně nakupuji na burze, co zrovna je za požadovanou cenu.
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    KLAIR: Osobne bych si radsi priplatila par tisic a sla do DeLonghi kolem 10-12k, protoze delaj furt to samy dokola a dily budou vzdycky, u tchiba bych se opravy bala. Nicmene…. Kazdej automat, pokud to nebude thermoplan za 150k, bude tak trochu na houno v mnoha ohledech, ale pro dany ucel je to vic nez dostacujici (a to priplaceni si 5k muze bejt pro tvoje ucely totalne v oblasti “diminishing returns”). Informaci “pro zrna tchibo” bych se nicmene vubec neomezovala, proste chtej, abys do toho kupovala jejich kafe :-D tot cele. Furt je to normalne prazeny kafe, ne nanoboti. A co se tyce tech oprav - muzes to brat jako projektik “zkusime si, jestli tenhle typ kavovaru pro nas funguje, nez se rozbije, a pak se dej vule bozi, jestli s tim pujde neco udelat”
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    KLAIR: tak jestli je kávovar sexy a máš obchod s podprdama, tak bych neváhal :)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    MESKALITO: mám obchod s podpsenkama. a dámy tu občas prostě čekají. kolegyně si taky dávají kafe....
    MESKALITO
    MESKALITO --- ---
    KLAIR: aha, tak to ber spíš jako marketing. Ostatní je těžké radit, neznám souvislosti (účel, co máte za obchod, kdo a jak hradí atd). No tak ho kup za ty prachy a v nejhorším skončí u tebe doma :) dej pak report jestli je to použitelný, a teda HBD!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam