• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SWIST: měla jsem to před pár lety a bylo to strašlivě černý a přepálený.
    SWIST
    SWIST --- ---
    DEIKSAC: Ano, už před nějakou dobou.. Na cesty ideální.. Drip It
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    Nejlepsi jsou stejne japonci. Nezacal uz tohle nekdo dodavat i tady?




    Buy Single-Serve Disposable Filterbag Premium Sumiyaki Japanese Coffee – Japanese Coffee Co.
    https://japanesecoffeeco.com/products/single-serve-disposable-filter-bag-combination-set-get-30-off
    BOAR
    BOAR --- ---
    JINX: mas-li na pokoji konvici, tak proste aeropress. rychle a dobre kafe.
    JINX
    JINX --- ---
    MAR_TINA: Ten hotel je v Tatrách a v okolo není nic. Když jsem býval v městech typu Miláno tak jsem jen přešel přes ulici. A navíc tím ze jsem úplně izolován od okolí se mi nechce otravovat kolegu ať mi půjčí auto 🥲
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A na ranní kofein si dám to, co mají u snídaně s hodně mlikem a případně cukre.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    JINX: v čr kouknu do gadtromapy, kde je nejbližší kavárna a zajedu si tam.
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    JINX: do hoteloveho kafe ;) nicmene pokud to nedelaj z decafu tak ten kofein se z kafe nevypari, na to je i prazeni do tmava nizka teplota
    JINX
    JINX --- ---
    Díky moc za nabídky nakonec jsem se rozhodl objednat Dripit a příště zkusím aeropress :-)
    JINX
    JINX --- ---
    BOODIA: Do toho hotelového kafe? Já si ani tak nestezuju na to ze je hnusne jako na nízký nebo žádný obsah kofeinu
    BOODIA
    BOODIA --- ---
    JINX: vodu,ale maly trik je mini pidi spetka soli
    KOLU
    KOLU --- ---
    Ja piju čaj.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    DEIKSAC: ne, abych moc neusinal a abych s sebou nemusel tahat kafe a mlynek a vsechno.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    WOODMAKER: Aby ses moh tesit domu na dobry, priznej se! ;)
    LUCIASHECK
    LUCIASHECK --- ---
    JINX: Dripit nebo clever
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    JINX: ja piju to hnusny
    PULKA
    PULKA --- ---
    JINX: Nejdriv ho zkus asi zkus, jestli ho nemas doma, ale kdyz najdes spravnou dobu michani, tak je to za mne fajn. Jestli jsi z Prahy, tak muzu klidne klasickej na pujcit.
    Samozrejmne pokud mas na hotelu varnou konvici, tak udelas i normalni ;). Maji i GO verzi, ktera je drobet kratrsi, ale zase se vejde do plastovyho hrnicku, ktery s tim prodavaji.
    JINX
    JINX --- ---
    Coldbrew v aeropressu to je mazec. Jdu to hned koupit moc děkuji za tip :-)
    PULKA
    PULKA --- ---
    JINX: Ja si v podobnejch pripadech delam cold brew, kdyz nechci teply (nejrychlejc ho udelas v aeropressu), ale existuje treba outlin, pokud bys to vyuzil casteji: https://www.kofio.cz/prislusenstvi/outin-nano-portable-espresso-machine-forest-green/12320
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    JINX: aeropress nebo dripit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam