• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    A ještě dotaz k těm filtrům? Kam byste šli na dobrý filtr, ideálně hand brew a možnost výběru? Kromě mazelabu.
    B3DA
    B3DA --- ---
    CABANNOS: jo, to je preference. ale ocenim i dobry, normalne prazeny boby
    BLACK_ONYX & WITTGENSTEIN: no dobra. zkusim, rad si pripadne upravim nazor

    kazdej mame nejaky preference a nejakou omezenou zkusenost, na zaklade ktery jsme ochotny cokoli ne/doporucit..
    veci od doubleshotu jsem za par let ochutnal docela dost.
    ale uznavam, ze jsem se tentokrat trochu nechal unest a mozna skatulkoval zbytecne, celou produkci proste neznam
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    B3DA: Zrovna nedávno jsem měl od Doubleshotu skvělou Geshu.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    B3DA: Díky! Snažíme se dělat konzistentně dobrý kafe. Těch káv se nám za rok protočí něco málo přes stovku. Jestli máš rád něco víc ovocitého, zkus klidně i na espresso Extra nebo něco z filtrové řady s profilem Juicy & Exotic.
    CABANNOS
    CABANNOS --- ---
    B3DA: No a tohle je možná kontext, který tvému hodnocení do teď chyběl, ne? Každý máme jiné preference a nároky. ;) Já mám např. rád jejich Flirt, pochválí ho i lidé, kteří se kávě "nevěnují". Samozřejmě by se našli i další kousky z jejich pražírny, které bych mohl uvést. Paušalizovat to IMO nejde.
    B3DA
    B3DA --- ---
    BLACK_ONYX: nikdy se mi nestalo, ze bych se z cehokoli od doubleshotu posadil na zadek. je to pro me takova prumerna kava - neurazi, nenadchne. nevim. mozna jsem jen nemel stesti pri vyberu..
    aktualne piju v kanclu coffee source a naughty dog, doma vetsinou z tech zminovanych praziren. fakt je, ze delam espresso casto z hodne svetlyho materialu
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Bohužel, dostat aktuálně v Praze na výběr z více filtrů moc nejde. Tak dlouho jsme všichni tlačili batch brew, az je i na místech, kde by radši být nemělo.
    Já se dokonce dostal do stádia, kdy se musím ptát co mají na filtru, protože ty zkvašený ponožky nejdou kolikrát vypít.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    B3DA: Proč? :)
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BULHI: Jen ještě varování, kafe od Mazelabu je dost drahý a to i na poměry výběrovek. Podívej se jim na web ať máš představu, ale je to tak 300-500 za ty levnější kousky.
    OT_
    OT_ --- ---
    BULHI: Vedou - One Sip Coffee, Haštalská
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    BULHI: máš to asi z ruky, ale cukrárna na náměstí ve Mšeně jede CC
    BULHI
    BULHI --- ---
    dik za tipy.. Mazelab vypada dobre, presne tohle jsem si predstavoval :) Candy Cane vlastni kavarnu koukam asi nemaj, nevedou je nekde pravidelne?

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Dřív jsem brával z Coffe Source a bavili mě hodně. Ale už to pár let zpátky.
    B3DA
    B3DA --- ---
    tvl doubleshot. jako neurazi, ale doporucovat bych ho nedoporucoval

    BULHI: zkus kavovy klub, nebo treba alegre
    ICARUS
    ICARUS --- ---
    BULHI: Mazelab mívá cca 2 kafe na espresso a 4 kafe na filtr.
    BOAR
    BOAR --- ---
    Káva doubleshot - česká pražírna výběrové kávy | doubleshot
    https://www.doubleshot.cz/cs
    BOAR
    BOAR --- ---
    BULHI: cokoli od doubleshotu.na stránkách máj seznam kaváren, kde prodavaj zrní. :-)
    BULHI
    BULHI --- ---
    jsem v Praze na dovoleny a chci domu dovezt nejakej vzorek z cesky prazirny :) mate nekdo tip na kavarnu, kde maj domaci produkci a zaroven mi udelaj nejakej tasting flight? Muj salek to koukam dela, ale v Karline se normalne nepohybuju
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MARASAN: Jo to mě taky překvapilo. Technika je důležitá:)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZUZKAOU: fakt je to dobry, ani sem necekal takovej rozdil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam