• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    GWIST
    GWIST --- ---
    Nevill: Od oxalisu sem kdysi kupoval caje a nic moc ...
    ad dobra kava- Vzpominky na afriku, Rybna ulice (de facto za Kotvou)
    taky je ted novej obchod s kavou a cajem na namesti Br. Synku ale este sem tam nestacil
    zajit a zjistit jak to tam vypada...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    kupujete někdo kafe v tom krámku, co je v přízemí naproti Carefouru na Andělu...? Oxalis se to tuším jmenuje... asi před měsícem jsem si tam kupoval brazilskou kávu a chuťově byla dobrá, ale neměla aroma, taková jakoby vyčichlá...a v úterý jsem si tam teď koupil kávu z Hondurasu a to samé...dobrá chuť, ale vyčichlá...asi už to tam mají moc dlouho... :O/

    kde jinde se dá koupit nějaká dobrá káva...?
    D_K
    D_K --- ---
    wow kaffeci auditko ... jak to ze to potkavam az ted :o)

    zdravim fsecky zavislacky a zavislaky :)--

    rano bez kafe !== rano

    moje nejoblibenejsi kava cafe gold od bellarom ...
    DIGGLER
    DIGGLER --- ---
    doporucuju na andelu -> kava kava tusim se to jmenuje, v ulici lidicka - jezdi tudy tramvaje na palackyho -> vynikajici, silna trosku drazsi, ale je to zazitek :) po dlouhe dobe jsem zase nemohl usnout ...
    GWIST
    GWIST --- ---
    Irma: na kafe muzu doporucit Vzpominky na Afriku v Rybny (za Kotvou) je tam sice jeden a pul mista a je to speesh obchod nez kavarna, ale zatim mi tam v Praze uvarili kafe asi tak nejlip.
    Taky si obcas zajdu na kafe do Dobry trafiky (kousek od Miiraku) ale tam chodim hlavne proto ze se mi tam libi a ze to mam celkem blizko (a ze maj relativne velkej vyber teplejch napoju ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    možná s výjimkou většiny automatů na kafe, co v nich vydávají za kafe, to je hrůza...
    SAP
    SAP --- ---
    Současný svět kávy nabízí celou škálu příležitostí. Jde o stabilní trh s velkým zájmem ze strany zákazníků a stále zajímavými maržemi. Z nenápadných kávových bobů lze totiž vyrábět fantastické nápoje. Cafe au lait, latte macchiato, café Crema - to vše jsou speciality, které se v poslední době stávají běžnou součástí nápojových lístků. Stejně tak ovlivňují i koncepty, které v souvislosti s prodejem kávy vznikají. Caffee to go, shop in shop a mnoho speciálních programů, které jsou zákazníkům připraveny na míru.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    nerada presso "Sekáč Freddo"...? :O))
    IRMA
    IRMA --- ---
    no někdy se de na pivo a někdy se de na kafe a když už se de na kafe, tak bych si dala nějaké epes páres kafíčko na ne nějaký hnusný presso
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: ani nevim, já chodim spíš na pivo než na kafe... :O)
    IRMA
    IRMA --- ---
    hele, už jsem se asi ptala, ale máte nějakou ozkoušenou dobrou kavárnu kam chodíte v praze na kafe? nějak mi nikde nic moc neuchvátilo... ale kdybyste někdy jeli do Izraele, tak doporučuju kavárna Illans!!! :-)
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    100g/51 Kc je za babku, diky za info, letim pro...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    no v Carefouru jsem v tom obchůdku s kávou a čajem kupoval 100g brazilské za 51,- a kolumbijská byla tuším za 59,-

    ale zas o tolik dráž to nevyjde, protože tohle kafe je tak silný, že si místo obvyklých dvou vrchovatých lžiček dám jednu a úplně to stačí...
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    NEVILL: V jakem cenovem rozmezi asi?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    FUNLOCO: si zajdi do nějakého krámu kde mají větší výběr kávy a kup si třeba čerstvou brazilskou nebo kolumbijskou...fakt kvalita... :O)
    FUNLOCO
    FUNLOCO --- ---
    Navrh na chutne, presto velmi silne kafe?... ovsem zadnej odtrel, jeste mam cas .)
    PTERA
    PTERA --- ---
    ted bych si ho docela dala
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---






    (: SAP :)


    NEVILL
    NEVILL --- ---
    v pátek jsem si koupil v krámku s kávou a čajem na Novém Smíchově (jak je Carefour) 100g dobré brazilské kávy a je opravdu báječná...a je taky zatraceně silná - normálně jsem zvyklý dávat si na turka tak 2-3 lžičky...u téhle kávy mi dvě lžičky přišly fakt moc, jedna úplně stačí a pořád mi to přišlo jako dost silný kafe...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam