• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    MOSINKA: co takhle na ISIC druhy kafe zdarma? ;)
    MOSINKA
    MOSINKA --- ---
    jo a webovy stranky nemame a slevy pro nyx take ne!:))
    MOSINKA
    MOSINKA --- ---
    k te kavarne:myslim ze dat si u nas kavu se fakt vyplati:servirujeme to na roztomilych tackach jeste s ubrouskem,cokoladou,vodou,a teplym mlikem:)))hlavne si muzete vybrat z jake kava to chcete, obsluha napr.ja:)vam samozrejme aprobovane poradime.))pracuje tam jeste id asja...

    picolo,espresso,long black coffee:35kc
    latte,cappuccino:45kc
    viden:48kc
    irska:60kc

    pro studenty 5kc sleva

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: by sis třeba sedla a vykládala si u toho pražení pasiáns... :O))
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: sem zapomněla napsat, že to bylo nějaký brazilský co někdo přivezl z ciziny... já bych se toho pražení nebála, akorát patience není mé druhé jméno a tahle činnost vypadá na dlouho, takže se k něčemu takovému nechystám :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    IRMA: kdoví...ono tehdá se tu zdaleka neprodávalo tak kvalitní kafe jako dneska...
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Hm, az budu silet z prace do skoly, tak to za nejake dlouhe noci asi zkusim. Jestli to preziju, tak vam dam vedet.
    IRMA
    IRMA --- ---
    NEVILL: já si pamatuju, že táta pražil kávu normálně na pánvičce a hezky to vonělo :-), pak se to umlelo v ručním mlýnku a to taky krásně vonělo :-).. ale to jsem byla ještě malý pinďa a kafe jsem nepila, tak nevim jestli to bylo hnusný nebo ne, ale asi ne, to by to pak naši nepili :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GWIST: matně si vzpomínám, že jsem kdysi někde četl, že se taky dá káva nějak pražit na pánvi, ale nevím jestli bych se do něčeho takového pouštěl, to musí bejt docela složitá záležitost jak odhadnout, že je ta káva upražená tak akorát...
    GWIST
    GWIST --- ---
    btw. kdyz tu byla zminka o tom ebelu - prodavaj tam taky kavu neprazenou- tusite jestli se z toho da delat kafe, nebo jestli to je k domacimu prazeni?
    ZUZAK
    ZUZAK --- ---
    to by mě taky zajímalo... ;)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    kafe za příznivé ceny? jako třeba v poslaneckém bufetu...? :O))
    D_K
    D_K --- ---
    kafarska seslost ;)-
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    GWIST: :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    GWIST: správně, důležitá připomínka... :O))
    GWIST
    GWIST --- ---
    a dostaneme slevu kdyz prijdem a rekneme ze sme z nyxu?;))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MOSINKA: a má ta tvá kafárna nějaký webový stránky nebo aspoň že bys hodila nějaký orientační ceník, jestli je tam kafe míň jak za padesát...? :O)
    MOSINKA
    MOSINKA --- ---
    ahoj, jelikoz sem tu nova, tak by bylo asi vhodne se predstavit. Jmenuju se simona, pred par dny mi bylo 19:)) jo a par tydnu je tomu, co pracuju v jedne kavarne.....a dneska sem asi hrozne vtipna:)) takze:kafe sem driv nepila, ale clovek si pride trosku hloupe, kdyz nevi co ma hostum doporucovat.....no a po tech par tydnech-mnam cafe latte je moje jednicka-z kavy nejmene kysele tzn.indicke ci brazilske...:)

    a o to prave jde-kupujeme kavu z ebelu(vzpominky na afriku)-takze mame jiho/stredoamericky, africky a nejakou tu asijskou-takze v tom mam mega bordel-degustuju,zkousim a tak by me zajimalo jestli mate nejakou oblibenou co byste o ni rekli atd.-proste neco ,co bych tem zakaznikum mohla rikat:)))

    jinak kavarna "Kaficko",Mísenska 10 ,Praha1-Mala Strana:)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    tak to je v poho, vyrazim ho koupit :)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    EARLGREY: Cirka 60 - 80,- Kč
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Nevite nekdo kolik stoji +- takovata vecicka na vyrobu mlekove peny? Je to myslim umelohmotny jakoby ceditko ... Dikes.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam