• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    NEVILL: nebo si dat maly =)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DAVE_PAGE: mi tuhle říkal v hospodě jeden soused, že s tím nealko pivem se údajně dělá takovej "mix" pro řidiče - do půlitru se naleje třetinka nealko piva (nejlíp Clausthalera) a dočepuje se to normální desítkou, takže se to relativně dá pít a pokud zůstane u jednoho, tak se z toho při měření alkoholu v podstatě nedá nic moc nadýchat... já bych to teda nezkoušel, ale musím uznat, že jsme vynalézavý národ... :O)

    /sorry za ot/
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    NEVILL: jasne...to je jako s tim nealkoholickym pivem...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DAVE_PAGE: chuťově to nikdy nebude to samý, když to osladíš a přidáš mlíko, tak dejme tomu...
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    NEVILL: jo dik...po tom Nescafe se podivam...ale chtelo by to nejdriv ochutnat ;-)
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    LDCORP: hehe...to ja taky ne, ale jak rikam, je to pro moji babicku, ktera kofein fakt nemuze ;-(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LDCORP: tak nějak...nealkoholický pivo jsem si dával před měsícem když jsem cestoval autem a bylo mi z něj skoro na blití...ble... :O/
    LDCORP
    LDCORP --- ---
    bezkofeinovy kafe nepiju, jakej by to melo smysl , to je jako pit nealkoholicky pivo
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DAVE_PAGE: tak třeba to od Nescafé se docela dalo, ale při tom odlouhování kofeinu se tam zas vrazí spousta jinejch chemikálií, ve výsledku je to teda mnohem nezdravější než normální kafe...
    DAVE_PAGE
    DAVE_PAGE --- ---
    Chci se zeptat jestli nemate nekdo zkusenosti s bezkofeinovym kafem (dobry znacky a tak), pac chci moji babicce koupit nejaky dobry do vanocniho baliku, ale ona ze zdravotnich duvodu nemuze kofein ;-(
    GWIST
    GWIST --- ---
    Nofnak: imho je v takovem pripade nejlepsi koupit balenou vodu. Teda tak to alespon resim ja, pokud delam doma nejakou kavu/caj na jehoz chuti mi vic zalezi; voda tady je totiz desna, kava to jeste +- snese, ale ze sypanejch caju to zvada jen phu-er ;)
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Máte nějaké zkušenosti s vodními filtry a zlepšováním chuti kávy?
    Mám ukrutně tvrdou vodu a to zrovna chuti neprospívá. Jaký filtr nejlépe použít?
    LDCORP
    LDCORP --- ---
    slysel sem ze Illy je dobry
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LDCORP: z instantních u mě jednoznačně Taster`s Choice, z ostatních těžko říct...
    LDCORP
    LDCORP --- ---
    jaky je nejlepsi kafe?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VIR_KENNY: a stále se máš co otáčet, co? :O))
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ja jsem porad na otočce v Šalingradu...:o)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VIR_KENNY: taky možnost, akorát že já teď v tom Brně bývám jen jednou týdně a většinou jenom tak na otočku...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    to se dodava do automatů, myslim teda.... s tim ale, že to mocambo jsem ještě nikde nepotkal, až teď....
    je nahodou moc dobry, spravně pržený a silný....
    možná bych ti mohol odsypat?...o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam