• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SAPKAFE - Jak na něj, názory, rady a porady triky - závislost?





    *





    odkazy






    - jak na kávu

    - cuketka

    - home - barista




    *


    Kafe roku není:

    *

    JACOBS
    *





    rozbalit záhlaví
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    SHEALA: tak to musi byt pro opravdove labuzniky;)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LEXXA: muzes si treba nalit kavu do kondomu,a pak labuznicky usrkavat. podle rusu se tam vleze az 3 litry piva, doporucuju ale nelubrikovany kondom aby sis nezkazil chut kavy.
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    ROBAS: prave ze rano moc hlad nemam :))))
    GWIST
    GWIST --- ---
    Robas: mas na mysli kondomovou dietu?;)
    ROBAS
    ROBAS --- ---
    ale hlad to zazene, ne? ;) i chut ;))))
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    SUURJA: jakou ze beres antikoncepci? ja nejak neprisel na chut ty snidani.... kondom se mi proste ke kave moc nehodi :)
    SUURJA
    SUURJA --- ---
    káva, cigareta, antikoncepční pilule aneb snídaně šampionek :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jaaj matecko mi taky prijde proti kafi ne az tak dobry ,... nevim jak sem na tom se zavislosti ale bez kafe po probuzeni to nejsem ja.
    GWIST
    GWIST --- ---
    to je proste jen obycejna osveta;)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    Otazka uhlu pohledu. Ale mesias jako dealer je zajimava kontrukce - zvlaste po nekolika kavach :)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    EARLGREY: kdepak! mesias :)
    EARLGREY
    EARLGREY --- ---
    GWIST: Ajaj, dealer ;)
    GWIST
    GWIST --- ---
    Miollnir: v lekarne se da koupit Speed8 (ale maj to malo kde)- prej to docela funguje, je to od ty samy firmy jako energy-drink Kamikaze. Jinak se delaj takovy ty kofeinovo,guaranovy energy bombony pro ridice (takovy ty v tech plechovejch krabickach). + se prodavaj i normalni bombony s kofeinem, guaranou etc. ale to je docela slabota a pak uz jen kofeinovy zrnka v cokolade.... ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    MIOLLNIR: osobne beru guaranu. jednou za uherak jedu do brna a tam mam kamosku ktera mi zprostredkovava [radsi se neptam jak] synteticky kofein.
    NEVILL: hmmm ja mam pu-erh popr fenci [obcas i taky butterfly] oolong... mate proste nerad...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: tak zkus zelený maté, to chutná skoro líp...
    MIOLLNIR
    MIOLLNIR --- ---
    LEXXA: a vis o nejakych volne prodejnych tabletach kofeinu?
    GWIST
    GWIST --- ---
    Lexxa: ad kafe chutna - v tom pripade to je v pohode-> az ti prestane chutnat a budes ho pit dal, tak to bude horsi ;)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    NEVILL: zaludek mi nedela problemy. doktorka mi rekla ze muzu pit i kyselinu a neublizi mi. neco s metabolismem nebo co. spis. mate mi prijde jako smazena pneumatika po 100mega km. a kafe je jednak prijemne a jednak... stylish :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEXXA: si občas dej místo kafe třeba maté...taky to docela povzbudí a neni to tak náročné na žaludek... :O)
    LEXXA
    LEXXA --- ---
    GWIST: obavam se moje priprava do spolecnosti nezahrnovala nohavicu ale nejak to chapu. ono je to u mne dost podivne protoze pouzivam nahrazky kofeinu [rodice nevid radi jak si varim sesty kafe pred obedem :(] napr. guarana, acilkofein anebo silne cerne caje. jedine co muzu jednoznacne rici je ze mi kafe chutna. sice je to pro me spis placebo nez li stimulant ale ta chut... mno nic.
    GWIST
    GWIST --- ---
    Lexxa: je to stejne jak z alhokolem (viz. Nohavicova teorie alkoholickho kopce, aneb kazdy ten kopec mame jinak vysoky;) ale myslim ze to ze jde o opravdovdovou zavislost, poznas az kdyz budes mit abstak -> karticku ze si zavislak dostanes az kdyz pujdes na dobrovlny leceni, tou se potom prokazujes kdyz si des pro par mizernejch davek kakaa ktery davaj jako nahrazku...;)
    urcite taky existuje spolek anonymnich zavislaku na kafi.....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam