• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI: ja bych prosila take..uz dva roky temer :)
    PVO
    PVO --- ---
    takze si znamenej vitka nezvala, roh baranovy a vinohradske (jak je droxi drogerie), ma na tom baraku i desku, tak to poznas celkem snadno. v čechových sadech bydlela alexandra berkova, ale uz tam nebydli a uplne nejvic ti poradi id HOMEROUS, ten to ma hodne v merku

    KASUMI: mam prima zubaře, jmenuje se michal farský a sídlí naproti cizinecký policii, což je kousek od olšanky. je moc hodný, svědomitý a můžeš si třeba taky vybrat muziku, co ti pustí k trhání zubu. kdybys chtěla kontakt, milerád poskytnu
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    KASUMI: a nebo bez na korunni a na rohu korunni a nitranske je mensi prodejna s potravinama. nebo na korunni na rohu se soboteckou je dalsi obchod s potravinama. a doktrori. no. na vinohradsky temer u zelivskeho je poliklinika. a zubari jsou nejlepsi ve vyzkumnem ustavu stomatologickem ktery je na vinohradske, v pasazi kina. (tesne pod vinohradskou trznici. jo a jeste na flore je prodejna potravin v palaci agora. je to asi tak 2 nebo 3 ulice kolma k vinohradske od jicinske smerem k jana zelivskeho :)
    FIN
    FIN --- ---
    KASUMI: můžu tě provést po okolí a seznámit tě s důležitými body. nicméně na flóře je nákupní centrum jako kráva (nelze přehlédnout) a cestou dolů po vinohradské na jiřák další supermarket. drobných obchodů tuna. vinohradská je tzv. třída, nikoliv obyčejná ulice :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    tak brnensky vinohradak se stehuje na prazske vinohrady zitra :) a mam to tak mezi florou a jirikem..ale k rodicum se obcas zajedu podivat ;)
    stejne jako cmlka se ptam na dobreho obvodaka, pripadne i zubare..kdyby bylo neco akutniho.. zatim si nechavam ty v brne..stejne mam tri mesice zkusebku a to se nikam nedostanu :(

    muzete mi rict, kde je na vinohradske nejaka (p)otravina? :)
    WTG
    WTG --- ---
    CMLKA:z Flory po vinohradský směr želivského... cca.1000metrů po pravý straně vinohradská poliklinika ...měla bys to najít :)
    IHAY
    IHAY --- ---
    byť o prázdninách emigruju na žižkov, dočasně se hlásim. momentálně sobotecká (u korunního dvora), podnik redneck (slezská, normální bar s fotbálkem)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    U Svaté Ludmily (restaurace)

    myslíte to,co je na rohu francouzský?

    je to kavárna, otevřeno je od tří a přes den to funguje jao jídelna pro KD a Arcibiskupské gymnázium...

    kafčo a čokoládový tyčinky jsou asi levný,ale pochybuju,že se jim pokaždý podaří vyvětrat aroma oběda...
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    nejake free wifi na vinohradech ? nejlip oblast kolem namesti miru
    TRITON
    TRITON --- ---
    Každý je holt na něco jiného....
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: naházel jsem ti na nástěnku ty reference
    FIN
    FIN --- ---
    Tak jsem byl v té K1 v rámci večeře organizované Icem a spol. - a dle mého nic moc. Není to špatné, ale ani nijak skvělé. A po okolí znám rozhodně spoustu lepších míst.
    CMLKA
    CMLKA --- ---
    vazeni, v nejblizsi dobe se asi budu na Vinohrady stehovat a tak bych si celkem prevedla kartu k obvodnimu lekari nekde v teto oblasti...ma nekdo nejakej tip na dobreho doktora? nejlepe v okoli Flory....
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    no jsem zvedavej... zrovna sedim v internetovce za rohem tak mozna tam pujdu jeste dnes :o)))
    TRITON
    TRITON --- ---
    JESSE_MORENO: Tak je zkus ochutnat tam a uvidíš, že jsou Krušovice a krušovice.
    EDASX
    EDASX --- ---
    No ja si pamatuju, ze tehdy na skolni exkurzi v Krusovicich mi to v ty jejich lokalni kantyne celkem chutnalo - ale to bylo asi tim, ze to tam bylo zadara... sefik tvrdil, ze do 4 muzem chlastat jak chcem =) - kdyz videl nasi vytoc, tak to pak zkrouhnul na 3 =))
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    EDASX: Taky me to trochu zarazilo... Krusky jsou dost fuj a zajimalo by me co se na tom da zmenit :o)
    TRITON
    TRITON --- ---
    EDASX: fakt to tam stojí nejméně za návštěvu. :o)
    EDASX
    EDASX --- ---
    no tak to tam snad zajdu =) Dr.Otker pivo jsem jeste dobre osetreny nevidel =)
    TRITON
    TRITON --- ---
    K1 Slezská 23, vchod z ulice U Vodárny

    Jen ty nejlepší zkušenosti, majitel je známý mého kamaráda, slavily jsme tam už pár oslav, ceny přijatelné, jídlo vynikající nad úrovní ostatních restaurací, minutky i hotovky, 12°. stupňové Krušovice velmi dobře ošetřeny. Možná to vyznělo jako reklama , ale mohu doporučit všem náruživým hladovcům a milovníkům dobrého piva.
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: zkus to, prosím, oddělit a rozepsat tak, jak je to na nástěnce, abych to tam jenom už naházel
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    pripodotky k nastence
    U ptáka loskutáka misto toho je tam nejaky jiny podnik. zvenci to vypada jako nobl kavarna. vevnitr jsem zatim nebyl.
    Obyčejný svět
    pomerne negativni zkusenosti. obsluha nebyla ochotna vypnout ci alespon zasadne ztlumit hlasitost hudby, takze se nedalo se bavit mezi sebou.
    K1 (drive u cisare, drive hospoda samson)
    v ulici U vodarny, ale oficialni adresa je Slezska 23
    zadne negativni zkusenosti po 1 navsteve
    U rudolfa II
    opet vchod v ulici u vodarny, a oficialni adresa je Korunní 67
    v lete zahradka (vevnitr jsem nebyl)
    sekce Italské pizzerie
    Sorrento http://www.sorrento-pizza.cz/ pizzy maj dobre, obsluha v pohode, uroven reprodukovane hudby snesitelna (pokud vubec je) takze se da i povidat. bohuzel nekuracka cast je dolu po schodech u zachodu takze :-/ ale zato v ni nebyva nikdo, takze se tam da i bez problemu bavit o vsem bez toho ze by hrozilo ze vas nekdo vyslechne.
    TRITON
    TRITON --- ---
    dobrá práce Fine. :o)
    FIN
    FIN --- ---
    vážení kolegové,
    a) jsem si dal práci a přeformátoval celou nástěnku (protože už nějaký pátek není třeba úplný html kód, takže ti s právem zápisu se toho, prosím, držte a
    b) jsem aktualizoval některé zápisy, poznáte je, jsou červené a do jednoho neradostné. asi nám ty vinohrady nějak chátrají.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam