• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FIN: jiste. proc to zdrzovat ? :)
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: tak to je hodně narychlo, snad se tam na skok stavím. každopádně, mají tam znovín - což je značka kolísavé kvality - ale zkoušel jsem sauvignon a docela ušel.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    dneska ve 20:00 v sudicce :)
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: vyhráls, zorganizuj to :-)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    tak kdy do sudicky vyrazime ? :)
    FIN
    FIN --- ---
    MARKETUSHKA: nechával jsem si to malounko v záloze, protožeto nebylo tak profláklé jako jiné podniky na vinohradech :D
    FIN
    FIN --- ---
    MARKETUSHKA: no, jak to tak poslouchám, je docela možné, že jsme se tam nevědomky potkávali. nechodil jsem tam zase každý den. většinou tak jednou týdně si poslechnout simona & garfunkela a podobné legrácky (majitel se vyznal a z toho, co vyprávěl, měl doma slušně vinylů) a zpravidla ve společnosti jednoho až tří lidí, většinou malá skupinka :-) byl tam příjemný klid.
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    FIN: a nechodili jsme tam teda spolu? :oDD
    FIN
    FIN --- ---
    tak tak
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    FIN: jj, presne, nikdy zadny problem a kolikrat s nama zustal po zaviracce :o)
    FIN
    FIN --- ---
    JESSE_MORENO: do sudičky za starého majitele jsem chodil a s účty nebyly problémy
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    No hlavne aby tam konecne prestali okradat :oD nebo to bylo v pasticce? si to porad pletu
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    FIN: koukam, ze i prostredi slo trochu nahoru, uz to nevypada tak depresivne :o)
    FIN
    FIN --- ---
    MARKETUSHKA: ptal jsem se, údajně ano. leč ceny již nejsou nejlevnější, trošinku šly nahoru. nová nabídka vín, ale ne úplně lidová - neříkám předražená, jen ne lidová.

    nakonec
    http://www.sudicka.cz/pilot/

    mohli bychom se domluvit a konečně udělat vinohradský poznávací zájezd :-)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    FIN: supeer! novy majitel?
    FIN
    FIN --- ---
    good news: Sudička opět v provozu
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    Na nástěnce chybí Café a knihkupectví Fra, Šafaříkova 15
    http://www.fra.cz/cz/cafe-knihkupectvi-fra/
    nenápadnej malej příjemnej podnik
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    tak se taky hlásím z vinohrad :) velká vlastenka :)
    MAKYNA
    MAKYNA --- ---
    Nazdárek, potřebovala bych s něčím pomoct, scháním pronájem, nejlépe na Vinohradech, tak pokud by jste někdo o něčem věděl, dejte prosím vědět, díííky moooc.......
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam