• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    JOSEF_K: To je dobrej plán :) Jen abychom stihli včas odjet, kdyby začla válka gangů... ;)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Sice auto nemám, ale z čistě logické úvahy bych to zkusil v Chodské mezi Koruní a Slezskou. Bydlím tam a hnedka vedle nás je nějaká ruská firma (nevím, co je to zač, ale stále tam postává pár lidí venku na cigáru a mluví rusky). Zloději nemívají moc sebevražedné sklony, takže bych řekl, že určitý respekt před tím, že by mohli natrefit na auto nějakého ruského mafiána (nedej bože na majitele), by mít mohli. Já se třeba většiny obejdů bez problému zbavím tím, že promluvím rusky a oni se vyděsí natolik, že mi dají pokoj:).
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    EDASX: Ve Šrobárce nám zmizel vozejk. Jinak jako nejhorší ulice se nám zatím jeví začátek Slezský (za Agorou).
    DYSTOPIK: Tak proti tomuhle si ještě můžem pískat...
    EDASX
    EDASX --- ---
    husty, kolikrat vidim vykradeny auta v sudomersky pod vinohradskou, ale treba v takovy srobarce, kde je proto mnohem vetsi klid, neni problem - (klep klep).

    zeptam se fotra kolik caluje ve flore. ale taky to bude tak 2-3k/mo.
    EDASX
    EDASX --- ---
    husty, kolikrat vidim vykradeny auta v sudomersky pod vinohradskou, ale treba v takovy srobarce, kde je proto mnohem vetsi klid, neni problem - (klep klep).

    zeptam se fotra kolik caluje ve flore. ale taky to bude tak 2-3k/mo.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    hmm tak jsem dneska sel kolem svyho auta, a nejakej parchant mu utrhnul sterac zadniho okna :(
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    EDASX: garaze v palaci agora .. jsem se ted nejak endavno dival na jejich cenu. 4000 za mesic :(
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nám se to stalo jednou - stará šunka, dobrý autoradio.
    Ale znám lidi, kterejm se na vinohradech stalo vykradený auto dennim chlebem.

    Třeba jeden kámoš bydlí v polský v tom bloku naproti SoKoolovně a maj to vybraný fakt v jednom kuse.

    Nedávno tam byl poničenej ten kandelábr pod schodama k sokolu. To tam nějakej týpek co ujížděl v kradenym, napálil do zadku auta táty toho kámoše a zrušil ho komplet. Má to firemní, takže je mu to fuk, ale stejně.. No a asi dva tejdny na to ukradli zase auto přímo toho kámoše - Starej VW passat. To je pár tejdnů..
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    DYSTOPIK: Náš waran vypadal tak, že socanštěji snad už vypadat nemoh... A sedět celý noci na chodníku, na to fakt nemam čas...

    EDASX: Na kolik vyjdou ty garáže?
    Jinak vozejk byl blbost, to víme, ale někdy to prostě jinak nejde... Byl přizamklej k autu, no...

    A jinak nikdo nic? Fakt by mě zajímalo, jak často se to tak stává. Případně, jestli jsou nějaká místa, kde se to stává víc. Nám ho skoro vždycky vybrali, když jsme parkovali v jedné konkrétní ulici.
    EDASX
    EDASX --- ---
    drazsi auto do garaze v mym okoli znam (jirak, vez, flora, luxemburg plaza) - ale to je spis takovej okraj vinohrad... stejne kdyz musis ted calovat tu rezidencni mrdku, tak uz je to jedno - navic garazovany auto min chatra ze jo =)

    jinak me teda klep klep, zatim nikdo nic neloh, problem je spis s parkovanim - takze auto je kazdej mesic vic a vic sedreny, zrcatko ulomeny a tak =) nechat vozejk na ulici je s prominutim pekna blbost =))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    no hele když máš starou šunku, musí bejt fakt celá neatraktivní pro případný odcizení a nesmí v ní bejt nic cennýho. a když máš jakýkoliv lepší auto, tak máš prostě smůlu.

    Sežeň si zbraň a sedni si k němu :)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Drazí sousedé, prozraďte mi, pokud máte auto, jak často ho nacházíte vykradené? My tu bydlíme cca 3 roky a za tu dobu nám ho 3x vykradli a 1x nám ukradli vozejk. Máte svoje auto nějak speciálně zabezpečené? Nebo se vám to nestává? Nás už to dost se**... Podotýkám, že 2x nám vykradli wartburga (jak může někdo okrádat socany, co se nezmůžou na normální auto?!) a jednou tranzita.
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    a už zase teče pěkně horká...:-)

    Ani to nebolelo...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak z toho pak jasně plyne, že Dawidos má špatnou karmu, proto má studenou vodu
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DYSTOPIK: Ano, stejně tak dobře funguje plynový kotel, sporák a všechny podobné věci:). Všechno je to karmou...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    JOSEF_K: tvuj bojler má asi pozitivní karmu sousede.. :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DYSTOPIK: V tom případě jsme skuteční sousedi:).

    Nicméně teplá voda nám taky teče v pohodě. Jestli ono to nebude tím bojlerem:).
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    DYSTOPIK: jasný, povídej:-) Já sem o pár metrů víc na sever a tady jsou právě ústřední rozvody topení i vody, ale nevím odkud. Asi nezbude, než taky namontovat karmu:)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já bydlim na rohu slezský a chodský, ale voda v poho. ale nevim jestli ti pomůže, když ti povim o stavu naší karmy.. :)
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Hele, je tady někdo ze Slezský? Poslední dobou (10 dní) mně nějak neteče horká voda, spíš jen tak vlažnoteplá, jsem tady v nájmu, tak si říkám, že napřed zkusím ťuknout tady a pak pudu prudit domácího:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam