• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LEVI
    LEVI --- ---
    OMNIHASH: Tak si to tam uzij, preju ti vsechno nejlepsi.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: suteren je fajn místo kde se dá ožrat na oslavě čtrnáctejch narozenin:D:D:D:D
    LEVI
    LEVI --- ---
    RUDIEE: Jednak splnuje jeden ze zakladnich atributu spravneho pajzlu, tedy ze je tam dychatelnost a viditelnost jak pri pozaru, a jednak tam chodi neuveritelne divny lidi, kteri tuto zaplivanost vytvareji. Na vlastni oci jsem tam videl typka, co prisel k cizimu jidlu, jehoz majitel si odskocil na zachod/telefonovat/whatever a normalne mu to zacal na hulvata zrat. Promin, ale takovehle chovani neni bezne ani ve vrsovickych ctyrkach.
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    LEVI: to teda nevim, co je na kafárně zaplivanýho.....
    LEVI
    LEVI --- ---
    OMNIHASH: Tak v tom pripade mi unika, co tam dela takova Kafarna na kus reci, Pershing nebo Suteren :-D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: protože zaplivaný pajzly na nástěnku nepatří, jirásek tam není stejně jako tam není třeba bohouš :P
    LEVI
    LEVI --- ---
    OMNIHASH: Na muj druhy prispevek. Na ten prvni jsem stale jeste rozumnou odpoved nedostal.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: odpovedel sis sam
    LEVI
    LEVI --- ---
    OMNIHASH: Nu, to bych se docela i ohradil, U Jirasku to neni ani dost zaplivany, ani dost pajzl na to, abych to, abych tomu rikal "zaplivany pajzl".
    I kdyz, na Vinohradske pomery asi vlastne ano, ja se naucil chodit do hospod ve Vrsovicich, takze mam na zaplivane pajzly trosku jine naroky :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    LEVI: u jirasku je sice v urcitych kruzich slavna knajpa, ale realne je to zaplivanej pajzl kde je videt tak na pul metru. Ale tocej dobry pivko, tak se tam vzdycky stavim se dzbankem
    LEVI
    LEVI --- ---
    Teda sousede, vy jste lokalni patrioti na hovno.
    Jaktoze neni v seznamu na nastence tak klicovy podnik, jako je hospoda U Jirasku?!
    KLAARKA
    KLAARKA --- ---
    já jsem na něj zase na vinnohradech viděla všude reklamy :)
    http://www.hodinovyhotylek.cz/index.html
    FIN
    FIN --- ---
    VIR_KENNY: dokonce když jsem hledal pobočku Mbanky, která jich zatím moc nemá, hádej, kde je?
    FIN
    FIN --- ---
    VIR_KENNY: správně.
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    to ja zase vsim, toho hodinovyho hotelu. DOcela me to prekvapilo, ale pak jsem si uvedomil, na Vinohradech je preci vsechno.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KIKULINKA: Njn ted mam opacnej problem :oD
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    JESSE_MORENO: jsi taky nebyl věčně doma:)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KIKULINKA: Tyjo za dva mesice co jsem tam byl jsem si zadneho hodinoveho hotelu nevsiml :o)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: díky moc..
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    jo tak asi je, ale já tam chodim kolem každý den, takže je velká pravděpodobnost, že tam vidim pořád někoho vycházet a přicházet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam