• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BLAF: "V Souterrainu obcas hrajou divny veci, ale zas je to tam jinak celkem k neziti..."
    je to sice dal, ale zase je to horsi cesta :-)))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VIR_KENNY: fajn, paráda:)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    DYSTOPIK: je to staveny ve stejny dobe jako K. Vinohrady a pro stredni tridu, C.K. uredniky, remeslniky a podobne. Urcite to patri k tem hezcim castem. Jednou vemu fotak a profotim to tam.
    Jestli se tam jeste nekdy dostanu :)))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VIR_KENNY: tak doufám, že se tam taky žije královsky.
    jao u nás v Královskejch Vinohradech.. :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jo a je to stara brnenska cast od mendlaku po veveri,, od ceske po tivoly.
    BLAF
    BLAF --- ---
    DRED: Je to zbytecne, nikoho tu nezajimame :)

    FIN: V Souterrainu obcas hrajou divny veci, ale zas je to tam jinak celkem k neziti...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ja jsem taky brnensky vinohrady, ex teda. A je to sidliste.
    Ekvivalent k prazskym vinohradum v Brne je a je to velice pekny misto, kamarad tomu dokonce laskave prezdiva "brnenske tripatrove vinohrady" :), ja se tam i narodil...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    Hele vůbec (Bohužel) neznám Brno, vždycky jsem ho jen projížděl nebo tak.. a když jsem teď koukal na jednoho zástupce Br. Vinohrad, tak mě napadá, jestli to tam někdo znáte, jestli je to tam tak stylový, jako tady u nás..?
    DRED
    DRED --- ---
    Tak ja se taky hlasim do klubu vinohradskejch kdyztak Manesova
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    HONZAF: Práva na nástěnku má víc lidí:).
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: jo koukam .. oba admini 200+ neprectenych .. :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    vtipný, jak se všichni začali hlásit. všimli jste si, že vás nikdo nezapisuje? :))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FIN: jo kdyz jsem tady o neco niz cetl prijemnej hiphop, tak se mi taky rozdelala patentka na pouzdru noze :)
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    taky se hlasim do klubu vinohradaku :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MR_DAN: Já vím, jak a pro koho jsi to myslel. Však jsem na to reagoval. V Balbínce se sice něco podobného občas opravdu hraje, ale živě a za peníze:).
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    FIN: napadá mě dobrá trafika, i když od zákazu kouření jsem tam nebyla, tak nevím, jak moc jsem aktuální :)
    FIN
    FIN --- ---
    MR_DAN: já se ptal na nějakou normální hospodu či bar, kde zkrátka tohle obvykle poslouchají. se zmizením staré sudičky už žádný takový podnik neznám.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    JOSEF_K: to ne, balbinku jsem myslel pro Fina, na ty jazzy a pisnickare a tak, navic jsem nevedel, jak to tam v praxi chodi, takze jako bych nic nenapsal :-)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    Díky za tipy, už jsem to vyřešil tím Hotýlkem. Sice jsem, pravda, sehnal majitele až v Jordánsku, ale dobře to dopadlo:).


    MR_DAN: Balbínka je k tomuto opravdu nepoužitelná.

    FIN
    FIN --- ---
    (a taky se leckdy nedostaneš bez předplaceného lístku:-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam