• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HONZAF: tak zrovna z tohodle jedinýho směru to nejde viz - http://fotografiemhd.wz.cz/kt8d5/9020-I.P.Pavlova.jpg

    jinak momentálně jezdí 51 opravdu vtipně, mám na výběr jít deset minut z pavláku pěšky, nebo ject půl hodiny tramvají - a to se vyplatí!

    updatnul sem nástěnku, jestli se někdo cítí poškozen a nezapsán, tak do pošty.
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    OMNIHASH: Práva byla přidělena, gratulujeme šťastnému výherci výběrového řízení (a mnohokrát děkujeme za zájem, ochotu a předem i za veškerou věnovanou píli).
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    OMNIHASH: huráááááá..... potlesk..... a díky.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MÁM ZÁJEM STÁT SE SPRÁVCEM NÁSTĚNKY TOHOTO KLUBU. když je o to takovej zajem
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    POZOR, POZOR! VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
    Administrace tohoto klubu nabízí udělení práv k editaci nástěnky, naší nejdůležitější služby. Výhercem výběrového řízení se stane osoba (osoby) již uvedená na nástěnce v seznamu obyvatel Vinohrad, která zareaguje v co nejkratším termínu a zaváže se provést na nástěnce všechny úpravy, o něž uživatelé v posledních cca 300 příspěvcích požádali, a dále se zaváže udržovat nástěnku průběžně v aktualizované podobě.
    Zájemci nechť se přihlašují v diskusi vložením následujícího textu:
    MÁM ZÁJEM STÁT SE SPRÁVCEM NÁSTĚNKY TOHOTO KLUBU.
    DRED
    DRED --- ---
    BLAF: njn sme holt uz zapomenuty :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BLAF: "V Souterrainu obcas hrajou divny veci, ale zas je to tam jinak celkem k neziti..."
    je to sice dal, ale zase je to horsi cesta :-)))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VIR_KENNY: fajn, paráda:)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    DYSTOPIK: je to staveny ve stejny dobe jako K. Vinohrady a pro stredni tridu, C.K. uredniky, remeslniky a podobne. Urcite to patri k tem hezcim castem. Jednou vemu fotak a profotim to tam.
    Jestli se tam jeste nekdy dostanu :)))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    VIR_KENNY: tak doufám, že se tam taky žije královsky.
    jao u nás v Královskejch Vinohradech.. :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    jo a je to stara brnenska cast od mendlaku po veveri,, od ceske po tivoly.
    BLAF
    BLAF --- ---
    DRED: Je to zbytecne, nikoho tu nezajimame :)

    FIN: V Souterrainu obcas hrajou divny veci, ale zas je to tam jinak celkem k neziti...
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    ja jsem taky brnensky vinohrady, ex teda. A je to sidliste.
    Ekvivalent k prazskym vinohradum v Brne je a je to velice pekny misto, kamarad tomu dokonce laskave prezdiva "brnenske tripatrove vinohrady" :), ja se tam i narodil...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    Hele vůbec (Bohužel) neznám Brno, vždycky jsem ho jen projížděl nebo tak.. a když jsem teď koukal na jednoho zástupce Br. Vinohrad, tak mě napadá, jestli to tam někdo znáte, jestli je to tam tak stylový, jako tady u nás..?
    DRED
    DRED --- ---
    Tak ja se taky hlasim do klubu vinohradskejch kdyztak Manesova
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    HONZAF: Práva na nástěnku má víc lidí:).
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: jo koukam .. oba admini 200+ neprectenych .. :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    vtipný, jak se všichni začali hlásit. všimli jste si, že vás nikdo nezapisuje? :))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FIN: jo kdyz jsem tady o neco niz cetl prijemnej hiphop, tak se mi taky rozdelala patentka na pouzdru noze :)
    MAGULEE
    MAGULEE --- ---
    taky se hlasim do klubu vinohradaku :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam