• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    pro nástěnkáře: jsem marketusHka :oD
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    nástěnka supe, proto mě ještě víc mrzí, že na ní stále nejsem! pls přidejte mě
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    OMNIHASH: Super! Seš šikule! :) Hele, a šlo by ještě, že by ty ikonky byly klikací? ;D
    GULLIWER_RUSH
    GULLIWER_RUSH --- ---
    ja taky... Flora
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Já chci taky na nástěnku :o))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RYBKA: spokojená?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    na nástěnce byli některý ID špatně zapsaný, většinu sem rozluštil, ale MAGULE mi uniká. Kdo mi napíše, jak je to správně, má malý nevýznamný plus
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    OMNIHASH: Tak až se někdy budeš hooodně nudit ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RYBKA: no ty mi dáváš
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    Nejde dát na nástěnku ke jménům i ikonka? Poznávám lidi podle obrázku ;) Ale jestli je to moc velkej vos**, tak jako kdybych to nepsala :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HONZAF: jo zrovna tehle problém sem řešil asi před pěti rokama s nějakym tramvajákem, páč sem nechápal, proč tam dali tři zatáčky a na čtvrtou se vysrali. Prej to starší tramvaje nevytočej, a tak se počítá s tím, že v případě výluky by se každá tramvaj otočila na bělehradský na tý T točně.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    OMNIHASH: hehe :) proste satelitni mapy jsou malo podrobny :))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    HONZAF: tak zrovna z tohodle jedinýho směru to nejde viz - http://fotografiemhd.wz.cz/kt8d5/9020-I.P.Pavlova.jpg

    jinak momentálně jezdí 51 opravdu vtipně, mám na výběr jít deset minut z pavláku pěšky, nebo ject půl hodiny tramvají - a to se vyplatí!

    updatnul sem nástěnku, jestli se někdo cítí poškozen a nezapsán, tak do pošty.
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    OMNIHASH: Práva byla přidělena, gratulujeme šťastnému výherci výběrového řízení (a mnohokrát děkujeme za zájem, ochotu a předem i za veškerou věnovanou píli).
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    OMNIHASH: huráááááá..... potlesk..... a díky.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MÁM ZÁJEM STÁT SE SPRÁVCEM NÁSTĚNKY TOHOTO KLUBU. když je o to takovej zajem
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    POZOR, POZOR! VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ
    Administrace tohoto klubu nabízí udělení práv k editaci nástěnky, naší nejdůležitější služby. Výhercem výběrového řízení se stane osoba (osoby) již uvedená na nástěnce v seznamu obyvatel Vinohrad, která zareaguje v co nejkratším termínu a zaváže se provést na nástěnce všechny úpravy, o něž uživatelé v posledních cca 300 příspěvcích požádali, a dále se zaváže udržovat nástěnku průběžně v aktualizované podobě.
    Zájemci nechť se přihlašují v diskusi vložením následujícího textu:
    MÁM ZÁJEM STÁT SE SPRÁVCEM NÁSTĚNKY TOHOTO KLUBU.
    DRED
    DRED --- ---
    BLAF: njn sme holt uz zapomenuty :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam