• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: Jo a ja blb si tam dal rizoto a bylo pekne hnusny!!!!


    A fetky na zahradkach nebrat!!!

    a Mlikarnu zkusim

    a pridejte me prosim taky! :o) Namesti Miru
    BLAF
    BLAF --- ---
    RUDIEE: V Kafarne je bohuzel bezne cekat na jidlo hodinu i se zaucenym kucharem :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    dneska mě zase neuvěřitelně naštvali k kafárně, kde jsme na blbou pizzu čekali hodinu a čtvrt... mají tam prý kuchaře na zaučení, takže radim si nedávat nic 'těžkého' k jídlu ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EUCHENIE: však já vám taky věřim, že to zvládnete
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    OMNIHASH: ja mysim, ze my kliknout na "posta" zmaknem :))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RYBKA: To obnáší vifiltrovat každýho jednotlivce, zkopírovat odkaz na jeho infostránku a přenýst ho do databáze, kterou je pak třeba celou překopat. Sorry, ale až tak se nenudim.
    BLAF
    BLAF --- ---
    MR_DAN: omg, trochu soudnosti :) Ja byl na zahradkach vsehovsudy trikrat, z toho dvakrat mi nam cpali koks a jednou se tam kopali do hlavy nejaky cigani. Ani jedno z toho mi nikterak nevadi, nikoho nediskriminuju :), jen jsem si niceho takoveho v Mlikarne nevsiml, tak jsem to napsal. Tot vse...
    AMY
    AMY --- ---
    taky pridat na nastenku,pls..hehe
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    no a?
    DRED
    DRED --- ---
    MR_DAN: vcera tam nekdo nejmenovany palil brka :-D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BLAF: Zatím bez fetek a jiných podvratných živlů běžných na "Zahrádkách"
    wow to znamena co? ze tam nechodi zavisli na heroinu? pervitinu? nebo snad alkoholu, nikotinu, kofeinu ci dokonce marihuane?
    ve vsech pripadech jde o navykove latky, takze pod pojmem fetka si clovek muze predstavit cokoliv - pokud by slo o ty heroinove zavislaky, tak by to znelo lakave (ikdyz neznam moc zahradek kam by chodili), pokud by slo o kofein nebo alkohol, tak bych tam asi nepachnul
    BLAF
    BLAF --- ---
    Jinak, koho omrzela Kafárna na kus řeči, tak doporučuji Mlíkárnu v Riegru. Zahrádka (dole podélné stoly a lavice, na obou střechách klasické kavérenské stolky) příjemná a poměrně rozsáhlá, přes celý den kryta stínem vzrostlých dubů. Narozdíl od Kafárny zde běhá i po zahrádce úslužná obsluha, možno tedy do sebe klopit pivo bez přerušení :)
    Interiér pohodlný, avšak velmi prostorově omezen (3 stolky). Ceny úměrné nově zrestaurovanému podniku (hermelín cca 45 kachlí). Nebyla zjištěna přítomnost kuchyně (pouze venkovni gril). Zatím bez fetek a jiných podvratných živlů běžných na "Zahrádkách" :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    já taky ... Flora
    kuju
    FRANCIK
    FRANCIK --- ---
    Poprosím přidat taky na nástěnku.
    A ke knihovně je tady nové info: http://www.praha2.cz/default.aspx?Ido=988&sh=1787993211 Kdyby náhodou někdo nevěděl.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    OMNIHASH: No že aby se na ně dalo kliknout a rovnou jim poslat zprávu do pošty, nebo si nechat zobrazit info apod. :) Ale nevím ani, jestli to vůbec jde udělat... A není to tak důležitý, abys s tím trávil čas, pokud ho můžeš využít lépe :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    pro nástěnkáře: jsem marketusHka :oD
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    nástěnka supe, proto mě ještě víc mrzí, že na ní stále nejsem! pls přidejte mě
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    OMNIHASH: Super! Seš šikule! :) Hele, a šlo by ještě, že by ty ikonky byly klikací? ;D
    GULLIWER_RUSH
    GULLIWER_RUSH --- ---
    ja taky... Flora
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    Já chci taky na nástěnku :o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam