• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    DYSTOPIK: měli, v Belzepubu už mě dvakrát poslali do hajzlu že hermelín nemaj :D

    JARKA1M: a U růžovýho sadu hermelín prej vůbec nevedou

    tak nevim, sem zoufalá, bydlim tady od Vánoc a už to tu nesnášim, a nejen kvůli tomu že když mně chytne mlsná nemaj podělaný hermelíny...
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    asi uz je pozde :-), ale pro priste: roh slavikovy a manesovy - u ruzoveho sadu - velmi dobry hermelin!
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    ANDR3_I: U Houdku (teda doufam ze ho tam maj) ... jinak tam je dycky desna zranice. nemel jsem spatny jidlo (nemluvim o hotovkach)

    http://www.firmy.cz/detail/336136-u-houdku-praha-zizkov.html
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    nějakej tip na jakoukoliv restauraci poblíž ulice Slavíkova kde maj hermelín?? dostala sem strašný chutě :D děkuju
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    FIDOZ: o Houmerovi už tady někdo psal, ale asi to bylo přehlédnuto :(
    jinak já jsem taky nahodil podnik a na nástěnce zatím nenašel: [ HUHUKOKTEJL @ KRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu ]
    takže prosím až bude čas a chuť tak přidat
    FIDOZ
    FIDOZ --- ---
    Koukam, ze v databazi podniku chybej treba 2 podniky pobliz Korunni, jeden je Peach Pit a druhej U Houmra...je to tam menci, komornejsi, Peach pit - logicky - ve stylu Beverly Hills 90210. Co sem koukal na popisky u Sudicky, muzu seriozne rict, ze by ty prispevky tam jsou total neaktualni, Sudica (takova nasa domovska knajpina) sla pote, co ji Ondra (bejvalej majitel) pustil, total nahoru. Ted bez objednani at o vikendu ci pracovni den prakticky bez sance si sednout... Cenove sice drazsi, ale jidla neskutecne dobry. A new majitele sou good a rozumny tyypci, maj radi svoji praci a podle toho to taky vypada.
    FIDOZ
    FIDOZ --- ---
    Taky dalsi Vinohradak in da place;)
    FIN
    FIN --- ---
    a kromě toho se blíží čas grilu a špízů, nepršet včera, už by byl :-)
    FIN
    FIN --- ---
    v zájmu objektivity musím uvést opačnou zkušenost: včera jsem tam seděl s proměnlivou partou známých a placky nosili rychle a byly velice dobře jedlé.

    takže bych řekl, že dost záleží na tom, jakou tam zrovna mají směnu (přičemž ukrajinci/ky jsou daleko lepší než líní češi:-) a jak je nebo není natřískáno.

    kromě toho, ještě pořád neznám žádnou zahrádku v parku, kde se dá sedět do jedné i déle :-)
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    BLAF: kafarna je uz celkove marna, marna, marna
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    OMNIHASH: tesi me :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DOGGY: mírák, není zač
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    flora,dik.
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    ha ja uz tam jsem... tak se omlouvam a drzim pysk! :oD
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: Jo a ja blb si tam dal rizoto a bylo pekne hnusny!!!!


    A fetky na zahradkach nebrat!!!

    a Mlikarnu zkusim

    a pridejte me prosim taky! :o) Namesti Miru
    BLAF
    BLAF --- ---
    RUDIEE: V Kafarne je bohuzel bezne cekat na jidlo hodinu i se zaucenym kucharem :)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    OMNIHASH: Ok, to chápu :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    dneska mě zase neuvěřitelně naštvali k kafárně, kde jsme na blbou pizzu čekali hodinu a čtvrt... mají tam prý kuchaře na zaučení, takže radim si nedávat nic 'těžkého' k jídlu ;)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    EUCHENIE: však já vám taky věřim, že to zvládnete
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    OMNIHASH: ja mysim, ze my kliknout na "posta" zmaknem :))
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RYBKA: To obnáší vifiltrovat každýho jednotlivce, zkopírovat odkaz na jeho infostránku a přenýst ho do databáze, kterou je pak třeba celou překopat. Sorry, ale až tak se nenudim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam