• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    DOGGY: pán má rejpavou... Odpověď jsem dostala, tak to tu nemusíš pitvat... muj time management je dobrý! - stihla jsem vše a ještě v předtermínu.o) svou práci si zorganizovat umím, tak, že mám čas i na net.


    A JSEM TA!
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MUFLONEK: myslim ze napsat "u pesku" do googlu a kliknout na prvni odkaz trva zhruba stejne dlouho jako napsat "mají webovky?"kliknout na odeslat..a navic by sis usetril cas s odpovedi pro me a mohl bys toho napracovat mnohem vic,chce to trochu time managementu ;)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    DOGGY: mam - jak vidíš, ale mohu se zeptat - nesurfuju jen tak, taky pracuji.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    maj, ale asi nakonec skončíme v Době.o))) ta vypadá líp.o)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MR_DAN: mají webovky?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MUFLONEK: co U Pesku? je to za rohem od Narodniho domu na Vinohradech, zacatek Korunni po leve strane
    dobry jidla, dobra Plzen, 20 lidi se tam vejde a imho by i odpovidala uroven
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MUFLONEK: tak to se tam mozna uvidime ;) skusim v bonante zaridit to jidlo.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    HONZAF: ano .o) Po půlroce jsme se dočkali lístků.o)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MUFLONEK: jiste pane ministre ? http://www.bonante.cz/ ?
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    A ještě - v Době jsme už byli, tak chceme zkusit něco jiného.)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    díky za radu.o)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    Tak zítra jdu s mamkou a bandou pár lidí (asi 20) do divadla na Vinohradech - doporučíte mi prosím nějakou hospůdku v dostupném okolí, kde nám ještě po 22.00 něco uvaří a kde můžeme v klídku chvilku posedět? Ceny tak nějak přiměřené.o) Mají tam dobré víno a pivko? .o) A můžu tam zamluvit stůl nebo salónek ještě zítra.o)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    utopenci tam taky nejsou spatny,a dobrej chleba ;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KIKULINKA: no jo, voni jsou kluci moc ochotný, když si nevzpomeneš na nějaký smažený věci, nebo tak.. :)
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    jo, tak ten muzu taky jen doporucit. dali nam ho ochotne i ve tri v noci
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    ANDR3_I: hele aš tě zas jednou chytne takhle na večer mlsná hermelínová, tak když půjdeš slavíkovkou od jiřáku až na konec (je to kousek) až do ulice u rajské zahrady (to je ta co jde kolem parku dolu na husineckou) tak v belzepubu měli vždycky excelentní
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    děkuju
    FIN
    FIN --- ---
    taky slušné koleno
    JARKA1M
    JARKA1M --- ---
    asi uz je pozde :-), ale pro priste: roh slavikovy a manesovy - u ruzoveho sadu - velmi dobry hermelin!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam