• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KUŘE už bylo tolikrát spatřeno,jak se rozvaluje v nejrůznějších pochybných podnicích po celý čtvrti , že už mu nálepku vinohradskýho zewla nikdo jen tak neodpáře
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    hehe :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    rika fin?
    FIN
    FIN --- ---
    "su" tě usvědčilo, asiate
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    i ja su pysny vinohradan!
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    Óóó děkuji děkuji :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    co jsem slysel o MuCafé (nebo jak se to pise), na rohu manesky a jiraku (teda spis kousek od rohu v manesovy po pravy strane), ze tam maj luxusni hermeliny
    BLAF
    BLAF --- ---
    ANDR3_I: Cafe bar 21, tam maju skvostne hermose
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    ANDR3_I: si naloz sama
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    DYSTOPIK: měli, v Belzepubu už mě dvakrát poslali do hajzlu že hermelín nemaj :D

    JARKA1M: a U růžovýho sadu hermelín prej vůbec nevedou

    tak nevim, sem zoufalá, bydlim tady od Vánoc a už to tu nesnášim, a nejen kvůli tomu že když mně chytne mlsná nemaj podělaný hermelíny...
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MUFLONEK: ale to ja jen tak .. nemas zac ;) tak to pardon muflonko :)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    DOGGY: pán má rejpavou... Odpověď jsem dostala, tak to tu nemusíš pitvat... muj time management je dobrý! - stihla jsem vše a ještě v předtermínu.o) svou práci si zorganizovat umím, tak, že mám čas i na net.


    A JSEM TA!
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MUFLONEK: myslim ze napsat "u pesku" do googlu a kliknout na prvni odkaz trva zhruba stejne dlouho jako napsat "mají webovky?"kliknout na odeslat..a navic by sis usetril cas s odpovedi pro me a mohl bys toho napracovat mnohem vic,chce to trochu time managementu ;)
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    DOGGY: mam - jak vidíš, ale mohu se zeptat - nesurfuju jen tak, taky pracuji.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    maj, ale asi nakonec skončíme v Době.o))) ta vypadá líp.o)
    DOGGY
    DOGGY --- ---
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    MR_DAN: mají webovky?
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MUFLONEK: co U Pesku? je to za rohem od Narodniho domu na Vinohradech, zacatek Korunni po leve strane
    dobry jidla, dobra Plzen, 20 lidi se tam vejde a imho by i odpovidala uroven
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MUFLONEK: tak to se tam mozna uvidime ;) skusim v bonante zaridit to jidlo.
    MUFLONEK
    MUFLONEK --- ---
    HONZAF: ano .o) Po půlroce jsme se dočkali lístků.o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam