• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    ANDR3_I: za ten luxusní výhled, bazen a pocit to imho stojí, jen jsou ty 3+k docela maly oproti tomu, co se normalne za tyhle ceny po vinohradech nabizi
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    ANDR3_I: Aha no ja myslel ceny pronajmu vis.... jsem to nejak pochopil ze tam jde Luciana do najmu a ne ze to kupuje :o) Jinak tato cena je opravdu hodne prestrelena i na vinohrady... co jsem se koukal asi dva mesice zpet tak za 5,5 - 6,5 se da sehnat na vinohradech v rozmezi mirak - flora novostavba 3+1 - 5+kk pudni vestavby bylo to od 95 do 150 metru melo to dycky bud nejakej balkon nebo terasu.... no nevim na zvonarce to co popisujes za 7 je fakt imho lol :o)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    JESSE_MORENO: no my jsme porad jeste chudí, takže to mame pronajaty od majitele jednoho toho bytu - a původní byt: 2+1, asi 54m2 za 16k, londynska 8, zatim tady nikdo není místo nás, pokoje příjemný, jen mini kuchyne a jí se na chodbe vpodstate, bydleli jsme tu tři a docela v poho, garaz tu neni, kdybys mel nějaky otazky, tak pošta
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    JESSE_MORENO: ceny tam jsou, jen musíš hledat, ale imho za 3+k v přízemí bez balkonu/terasy/zahrady přes 7mega, škoda peněz..
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    VIR_KENNY: To si pletes on neni burzoust ale buzna preci....
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    LUCIANA: ja si myslim ze samotnymu mu tam bude smutno a z Brna uz se stejne posledni dobou stava prazska satelitni periferie, odchovna pro burzousty :D
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    LUCIANA: Hej tyvole a kde jako jsi na to vzala co?? :oD Jsem se chtel mrknout na ceny ale moc informaci ten web nedava a volat se mi tam moc nechce.... nejake info o puvodnim bytu a jeho podminkach a o tom novem? ja popravde zacinam trochu uvazovat o novem bydle, na fleku jsem skoro rok a zacinam cejtit ze leto tam bude dost nezvladatelny (puda) a docela rad uz bych misto kde muzu i psa a to si dost dobre nedokazu predstavit.... stopro nejradeji bych 2+kk - 3+1 do 12 - 18 s poplatkama vinohrady nebo blizke okoli, idealne garaz v baraku, topeni etazove nebo ustredni ne prizemi, dostatek svetla pes mozny.... garaz z toho celeho ozelim a nizsi cenu taky zbytek je nutny pro zivot :o))
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    VIR_KENNY: Adam nikam nepude, on se boji ze by tu mohlo bejt vic lidi jako on(a) a to by neprezil(a) :oP
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    VIR_KENNY: a planuje to? :) ono jako stehovat se z brna do prahy, tak to musi byt dobrej flek, žadny řepy, to je jasny, mame vysokej standart :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    LUCIANA: ja jen... ze pak je treba rict Ezechielovi aby az pujde taky, aby zhasnul, ze uz je posledni.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    VIR_KENNY: tak tak, ale už jsem tu rok, ted bydlime na londynske nad holanama, je to prostě paradní místo - všude blízko a při tom klid - no ale musíme vypadnout, tak jsme hledali něco v okolí a podařilo se
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KU_RE: tss ty a já, to ani není jiná liga, to je jinej sport
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    hadam-li dobre dalsi brnak na vinohrady?
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    cha ted budu teprve spravnej vinohradskej buržoust, stěhujeme se sem http://www.zvonarka.eu bazen included, parada
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    OMNIHASH: diky za podporu souctvrtniku! o tobe mohu prohlasit totez:)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KUŘE už bylo tolikrát spatřeno,jak se rozvaluje v nejrůznějších pochybných podnicích po celý čtvrti , že už mu nálepku vinohradskýho zewla nikdo jen tak neodpáře
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    hehe :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    rika fin?
    FIN
    FIN --- ---
    "su" tě usvědčilo, asiate
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    i ja su pysny vinohradan!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam