• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    BLAF
    BLAF --- ---
    MR_DAN: Mne zas Vlasta vypravel, ze svoji zenu poslal do hajzlu, pac vod ni chyt rakovinu :)

    Sato i Sator by oboje mely byt korektni (zkraceniny prijmeni Satoransky), jen tak na okraj...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: jo sato, toho jsem dřív potkával víc často, než bych si přál, ale poslední dobou ho většinou zahlídnu jen tak z tramvaje, nebo tak.

    k těm podivínskejm - na korunní, někde kolem čp50 řekl bych, bydlí taková ženská, kterou docela často potkávám. zrovna včera - má nějakýho malýho hrubosrstýho oříška, nebo něco podobnýho, nosí takový ležérní oblečení (včera měla něco, co vypadalo jako batikovaná noční košile) furt něco povídá (dost často jí potkám jen tak na ulici, nebo v nějakym obchodě) když jsem na ní narazil snad prvně, vešla do zeleniny, při vchodu řekla naschledanou a pak začala vyprávět, jaká byla její sestra vždycky kurva, a že to o ní všichni věděli, že dá každýmu a tak. prostě tak vypráví. ale nevypadá nijak zanedbale. ještě mě pobavilo, když tuhle někde platila - snad v dobrý trafice nebo kde, vytáhla z kapsy dlouhou růžovou fusekli na konci na uzel, ten začala rozvazovat a zevnitř tahala drobáky, kterejma platila
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    MIKULAS: ten prvni je myslim jen Sato - dost casto posledni dobou chodi do Mirage a vzdycky se pred nim musej schovavat brka, jinak se prizevli a uplne znici konverzaci
    bydli ve Slezsky, az vzadejc, priblizne na urovni korunniho dvora, pred Vanocema prodava stromky na flore :-)
    rika se o nem, resp. slysel jsem, ze se mu to stalo (ze je takovej divnej) po experimentovani s LSD v trochu vetsi mire

    ten druhej se jmenuje Vlasta (Vlastimil), muzes mu klidne tykat, je to blazen. bydli na sobotce - hned nad schodama z druhy strany bengarny na korunni, kde taky travi vetsinu casu oprenej o zabradli
    vypravi spoustu hrozne vtipnejch veci a je s nim fakt sranda (obcas je trochu sprostej, ale to se clovek nesmi nechat urazit, on to tak nemysli), akorat si vymejsli blbosti, proste fantaziruje nebo jak by to rekl psycholog :-))
    slysel jsem, ze u nej v byte je nejvetsi bordel, ze sbira odpadky nebo co udajne od smrti jeho zeny, ale kdo vi kde je pravda
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    heledte tak me napadlo kdyz jsme vsichni odsud ... znate mistni zevly? Ja potkavam temer denne "Satora", takovej mladej typek, cca 25let, zarostlej, chodi v kapsacich a mikine s kapuci, pohybuje se na Flore, na Perunove ... v Sobotecky u fizlu sedi dycky v tom vchodu. V zime chodi do pul tela nahej :) Pochoduje a porad si neco brbla pod fousy...

    A pak este druhej, takovej starsi chlapek, tak 50, casto stava na Perunove a "ridi dopravu", loudi ciga, vykecava se, hlucnej, ale neskodnej.

    Znate?
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    VIR_KENNY: Tak :o)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    proste je to drzgresle
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    aaa nebo to fakt musi mit pak mega pridanych hodnot
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    LUCIANA: Posta asi nebude treba tohle je moc drahy :o) Nebo abych zopakoval co jsem nekde slysel, ono to vlastne neni drahy jen ja nevydelavam dost :oD ja bych do 2+1 sel maximalne s jednim dalsim clovekem a do 3+1 max s dvema dalsima clovekama takze po rozpocitani ta cena musi bejt porad nejak zajimava
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    ANDR3_I: za ten luxusní výhled, bazen a pocit to imho stojí, jen jsou ty 3+k docela maly oproti tomu, co se normalne za tyhle ceny po vinohradech nabizi
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    ANDR3_I: Aha no ja myslel ceny pronajmu vis.... jsem to nejak pochopil ze tam jde Luciana do najmu a ne ze to kupuje :o) Jinak tato cena je opravdu hodne prestrelena i na vinohrady... co jsem se koukal asi dva mesice zpet tak za 5,5 - 6,5 se da sehnat na vinohradech v rozmezi mirak - flora novostavba 3+1 - 5+kk pudni vestavby bylo to od 95 do 150 metru melo to dycky bud nejakej balkon nebo terasu.... no nevim na zvonarce to co popisujes za 7 je fakt imho lol :o)
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    JESSE_MORENO: no my jsme porad jeste chudí, takže to mame pronajaty od majitele jednoho toho bytu - a původní byt: 2+1, asi 54m2 za 16k, londynska 8, zatim tady nikdo není místo nás, pokoje příjemný, jen mini kuchyne a jí se na chodbe vpodstate, bydleli jsme tu tři a docela v poho, garaz tu neni, kdybys mel nějaky otazky, tak pošta
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    JESSE_MORENO: ceny tam jsou, jen musíš hledat, ale imho za 3+k v přízemí bez balkonu/terasy/zahrady přes 7mega, škoda peněz..
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    VIR_KENNY: To si pletes on neni burzoust ale buzna preci....
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    LUCIANA: ja si myslim ze samotnymu mu tam bude smutno a z Brna uz se stejne posledni dobou stava prazska satelitni periferie, odchovna pro burzousty :D
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    LUCIANA: Hej tyvole a kde jako jsi na to vzala co?? :oD Jsem se chtel mrknout na ceny ale moc informaci ten web nedava a volat se mi tam moc nechce.... nejake info o puvodnim bytu a jeho podminkach a o tom novem? ja popravde zacinam trochu uvazovat o novem bydle, na fleku jsem skoro rok a zacinam cejtit ze leto tam bude dost nezvladatelny (puda) a docela rad uz bych misto kde muzu i psa a to si dost dobre nedokazu predstavit.... stopro nejradeji bych 2+kk - 3+1 do 12 - 18 s poplatkama vinohrady nebo blizke okoli, idealne garaz v baraku, topeni etazove nebo ustredni ne prizemi, dostatek svetla pes mozny.... garaz z toho celeho ozelim a nizsi cenu taky zbytek je nutny pro zivot :o))
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    VIR_KENNY: Adam nikam nepude, on se boji ze by tu mohlo bejt vic lidi jako on(a) a to by neprezil(a) :oP
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    VIR_KENNY: a planuje to? :) ono jako stehovat se z brna do prahy, tak to musi byt dobrej flek, žadny řepy, to je jasny, mame vysokej standart :)
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    LUCIANA: ja jen... ze pak je treba rict Ezechielovi aby az pujde taky, aby zhasnul, ze uz je posledni.
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    VIR_KENNY: tak tak, ale už jsem tu rok, ted bydlime na londynske nad holanama, je to prostě paradní místo - všude blízko a při tom klid - no ale musíme vypadnout, tak jsme hledali něco v okolí a podařilo se
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    KU_RE: tss ty a já, to ani není jiná liga, to je jinej sport
    VIR_KENNY
    VIR_KENNY --- ---
    hadam-li dobre dalsi brnak na vinohrady?
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    cha ted budu teprve spravnej vinohradskej buržoust, stěhujeme se sem http://www.zvonarka.eu bazen included, parada
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam