• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ježiš, neni tu někdo z (teďka už bejvalý) základky na Slezský?:D

    se stydim že jsem vinohradská a nikoho tu neznám:D
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    KU_RE: no neke ;)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    RUDIEE: ja :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    RUDIEE: ja , 2004, alt ;)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    RUDIEE: já, končil sem tušim 98, Znamenáčková
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    btw sato už nemí dredy, asi se ostříhal, tak to má tedka tak na mikádo :)
    jen tak mimochodem, kdo odsud všechno chodil do Perunky, když to tak pozoruju? :)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    jo, Sata už se pomalu začínám děsit, když jdu v noci domů a on stojí u nás před vchodem. a nedávno začal být hrozně agresivní a na sobotce nahlas vyřvával nějaký sprostý slova furt
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    BLAF: :)))
    BLAF
    BLAF --- ---
    MAIKA: Muze byt, ale jestli neni Petr Michalovo zle dvojce, tak je rec o Michalovi :)
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    BLAF: ok ale ja znam i Petra a ten taky codil na lobkovičák
    BLAF
    BLAF --- ---
    DYSTOPIK: yup, Michal...
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    jsem myslel, že je to Michal, pač dřív jsem ho znal pod označením "Majkl"
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    petr satoranský??
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    MAIKA: jak kterej? Znam jedinyho...?
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    MIKULAS: a kterej sátora???
    ja tam chodila taky :) třídní byl Střelák a pak průšová ... šmarja, tady nakonec potkam samý lidi co budu znat :)
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    este k tomu satovi - mam to "stesti" bydlet ve stejnym bloku jako on. potkavam ho pravidelne kazdej den, nekdy i dvakrat. a pravda je, ze tenhle clovek zije v jinym svete. jednou me probudil ve tri rano kdyz hokejkou mlatil do kontejneru u skolky v libicky a rval pritom ze ho zabije. jindy: minus osm stupnu a sato chodi jen v po kolena roztrhanej kapsacich kolem bloku. ten den sem ho videl takhle chodit rano, odpoledne a pak kdyz sem se vracel z hospody coz mohla bejt tak pulnoc. driv sem ho bral jako takovou zabavnou postavicku, ale ted je mi ho docela lito. ale legendarni veta: heej cus kamo.... nemas petku? petkunahulenicko! nebonabrckobysnemel?
    BLAF
    BLAF --- ---
    MIKULAS: Ach tak :) (Capajak=Lobkovicak)
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    BLAF: nene, na Perunku, prisel k nam z Lobkovicaku :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    MIKULAS: Tys chodil na Capajak? Ja byl zas o rocnik niz, ale sveho casu jsme se Satoranskym radili po Vinohradech jak cerna ruka :)

    Driv byl vyfetovanej fakt moc, ale posledni dobou se zlepsil, pac mam pocit, ze uz me zase poznava :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam