• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak mě teď napadlo - nenarazili jste někde tady po vinohradech na tenhle produkt. nevim jak se to přesně jmenuje, ale je to sušená a lisovaná kořenová zelenina - takový kostky velikosti hranatýho pivního tácku vysoký tak cenťák-dva

    jednou jsem to koupil v makru, ale tam nemam přístup, ani se mi tam nechce jen kvůli tomuhle..
    prodává se to v balení po víc kusech a když se z toho vaří, tim lisovánim se to samozřejmě trochu rozdrtí, ale třeba do polivek a podobnejch věcí fajn (teda hlavně na cesty, ne že bych musel vesmírnou stravu i doma.. :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    BLAF: me ty porce prijdou velky - kdyz tam prijdu po celodennim nejdezeni, tak se tim zaplacnu a fakt mi to chutna. a ad obsluha: s tim souhlasim. jsou tam takovy soudruzky a docela neprijemny.. i kdyz ne vsechny ;)
    BLAF
    BLAF --- ---
    ale mozna, ze mam proste smulu, byl jsem tam jen parkrat...
    BLAF
    BLAF --- ---
    MISHACZEQ: K Apetitu bych jen rad dodal, ze ty porce mi neprisly az tak velke (spis naopak), obsluha je tam kysela tak, ze to cloveku kazi chut a ty jidla navic casto nebejvaj nic extra :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    jeste nemate na nastecen Celebrity cafe na Vinohradsky, ve spodni casti, hned vedle valentina. je to sice taky buzinec, ale vari tam vyborne a ty jidla jsou i ze zajimavych kombinaci surovin. fakt jsem si tam pochutnala. ceny jsou trochu vyssi, ale ne zas tak moc (testoviny s masem cca 130,-). pres poledne tam maji udajne napadity menicka za super ceny.

    dalsi "podnik" co stoji za zminku je mlíčňák na rohu vinohradsky a kolinsky. myslim, ze se to jmenuje apetit. maji tam obrovskej vyber varenych jidel, je to velka porce a pohybuje se to kolem 80kc. taky maji hodne salatu a vselijakych tech veci, co se mlicnaku prodavaji. vynikajici dorty a chlebicky a bagety. je toho tam tak moc, ze nikdy nevim, co si dat. a jako bonus, obrovska tocena, vynikajici smetanova zmrzlina za dvacku. otevreno maji myslim od sedmi do sedmi. jidlo je mozny vzit sebou. naposled jsem si davala kure na paprice(velka porce)+krabicka+litr a pul mineralka a stalo me to kilo.
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    kanalka zavrena.
    BPX
    BPX --- ---
    ale v meduze v bruselsky maj
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    dt na Korunni
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    znalci, maji v dobre trafice wifinu?
    FIN
    FIN --- ---
    a vďaka kolegovi clavenovi
    http://necyklopedie.wikia.com/wiki/Konečné_řešení_vinohradské_otázky

    konečně je pravda venku
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    :-P
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Jestli máte pocit, že sem vás opomenul, tak se mi opomeňte v poště, prošel sem posledních deset stránek a co sem našel to sem tam dal, ale netvrdím, že sem něco nepřehlíd
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    a ja se tam furt nevidim:(
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    počkat jako že celá nástenka doplněna nebo jen další vinohradáci? Nebo sem zase zmenu prehledla ? :-P
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    OMNIHASH: Já nechtěla buzerovat =) jen sem připomněla =)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: tak pak je to jasný.. :)
    si řikám, že můžu bejt rád, že jsem tehdá nedostal třeba palcátem po zádech, když nejsem člen klubu.. :)

    MR_DAN: jeden holky, druhej vdolky a třetí heráky.)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: ja jsem si zas predstavoval nejaky technarsky doupe se spoustou drog....holt kazdej ma tu svoji rozkosnou zahradku jinou :-D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DYSTOPIK: no LSD sem s nima párkrát pozřel a kolovala historka o bukkake nějaký nebohý panošky na pultě, takže si tak daleko od pravdy nebyl.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam