• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    a ja se tam furt nevidim:(
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    počkat jako že celá nástenka doplněna nebo jen další vinohradáci? Nebo sem zase zmenu prehledla ? :-P
    DRIXIS
    DRIXIS --- ---
    OMNIHASH: Já nechtěla buzerovat =) jen sem připomněla =)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: tak pak je to jasný.. :)
    si řikám, že můžu bejt rád, že jsem tehdá nedostal třeba palcátem po zádech, když nejsem člen klubu.. :)

    MR_DAN: jeden holky, druhej vdolky a třetí heráky.)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: ja jsem si zas predstavoval nejaky technarsky doupe se spoustou drog....holt kazdej ma tu svoji rozkosnou zahradku jinou :-D
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DYSTOPIK: no LSD sem s nima párkrát pozřel a kolovala historka o bukkake nějaký nebohý panošky na pultě, takže si tak daleko od pravdy nebyl.
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    OMNIHASH: achjo:(
    tak to zkazilo všechny moje představy o zahradě pozemských rozkoší. myslel jsem, že tam třeba hodně jede lsd a nezávaznej sex, nebo tak a vono rytíři..
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DYSTOPIK: jojo párkrát sem tam byl. Je to soukromej klub magorů, co si oblíkaj kroužkovou zbroj a hoňej se v ní po louce:)

    Když překonáš to, že hlavním námětem rozhovoru na páteční večer je zde téma: rozdíly mezi nátepníky ze severní anglie a jižní anglie v dvacátých letech jedenáctého století, tak je to fajn místo.

    Btw kdysi dávno na začátku tam byl místo vchodu díra do zdi zakrytá paletou
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    je to sice už asi žižkov, ale eznáte někdo náhodou (když se zas probíraj ty podniky) hospodu zahrada pozemských rozkoší, která je v ulici u rajské zahrady kousek když se jde odshora??

    jsem dříve dlouhý roky docela často navštěvoval pepéčko (nynější belzáč) a vždycky jsme na to koukali, co to asi je..

    na dveřích je napsáno něco jako privár¨tní bar, nebo klub a jednou jsme tam ze zvědavosti šli, vevnitř takový docela skromný a na pohled sympatický lidi, ale byli jsme po otázce, jestli jsme členy klubu, se slušností vykázáni

    maji tam snad kolem okna navačenou takovou kruhovou skruž, nebo něco takovýho a za okenicý jsou vyskládaný dna lahví, takže neni vidět dovnitř. ani nevim, jesi je to ještě v provozu, jen spíš ze zvědavosti - jste někdo "členy klubu"?! víte co je to zač za podnik?? :)
    BPX
    BPX --- ---
    za 80,-, coz je docela za lidovku
    BPX
    BPX --- ---
    EUCHENIE: minulej tejden zacli delat i pina coladu :)
    BLAF
    BLAF --- ---
    Mimochodem, netusite, zda-li jeste funguje Kilfenora ( http://www.kilfenora.cz/ )? Pokazde kdyz jdu kolem, tak to vypada zavrene...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Nástěnka hotova, doplněný podniky + opravený chyby a aktualizovaqný věci, bylo-li třeba
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    SUVA_: ... a nebo se koukni na tu zmiňovanou nástěnku ;)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    SUVA_: filtruj :) velmi dobre :)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    DRIXIS: hele, púo tý, co sem to tam před tejdnem hodinu smolil přišel výpadek proudu a práce v prdeli. Tak sem sbíral síly na to udělat to znova
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    když jsme u těch podniků, znáte někdo úplně skvělou restauraci Sudička???
    je to pod vinohradskou vodárnou, asi dva bloky směr jiřák....příjemný posezení, milá obsluha, luxusní výběr, pivo jako křen a dobrý jídlo....
    jednou jsem se bavila s obsluhou a hermelíny a podobný věci dovážej z farmy kde pracují postižení a část výdělku jde na ně....tak kdyby chtěl někdo potěšit svoje humánní srdce:)
    a taky mě příjemně překvapilo, že jsem tam jednou zamířila v neděli asi ve tři ráno a otvírací doba je zřejmě nekonečná:)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    NANTHEI: to je přesně to co jsem chtěl.. :)

    co kdyby se třeba (pokud to nebude velkej problém) napsalo do záhlaví, že pokud chce někdo něco na nástěnku, ať text začne něčim co se dá filtrovat (třeba textem "NÁSTĚNKA", to je celkem fuk) + případně přidat nějaký doporučení, link atd, aby to usnadnilo hledání správcům, když už by to někdo na tu nástěnku chtěl dát

    když by to bylo někde na očích, třeba by to občas správcům tu aktualizaci připomnělo.. .)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: Asi jsi chtěl spíš napsat "bezvýsledně", ale pokud vím, tak byl někdo vybrán a myslím, že to byl Omnihash (který se sám přihlásil).
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DRIXIS: nedávno proběhlo výběrový řízení na zapisovatele, ale asi bezvýznamě.
    zas taková fuška to neni na těch 7 lidí co maj práva..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam