• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    JESSE_MORENO: já bych se tedy radši přikláněla k ženské lékařce, ale ten mráz, když s ním máš zkušenosti.... :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: ja jsem u jiz nekde tu nebo v tom druhem vinohradskem klubu zminovaneho Mraze mam pocit ze v Budecsky? doporucuju filtrovat jmeno Mraz tady a v tom druhem a najdes ho nebo pak mudr mraz praha do googlu na vinohradech najdes hned a je fakt dobrej pohodar, jako praktickej naprosto vyhovuje
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    RUDIEE: poliklinika na vinohradsky mezi gts a stavebni sporitelnou ?
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    nevíte náhodou o doktorce(doktorovi) na vinohradech, která by brala pacienty? je to akutní, děstská mě už vyhodila a žádného lékaře tedy ted nemám....
    CVRRCEK
    CVRRCEK --- ---
    Zdar,muzu se taky prihlasit? Flora, zakladka Lobkovicovo nam ,1999 - Meisnerová.
    Nezna me tu nekdo?:-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MISHACZEQ: to jsem to chtěl jen trochu rozvést..


    ale nic to nemění na komičnosti tvojí odpovědi :P
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DYSTOPIK: to slovo smes tam nebylo :-P :D


    SPIPI: to ja jsem byla dycky ;)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: Misa je bystra holka, vid MISHACZEQ :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: vypadá to jak velkej placatej bujon lisovanej z velkejch kusů zeleniny
    no ale to je fuk, rady se asi nedočkám..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: he he :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tak proto jses takovej kanec, kazdy rano k snidani celerovej salat a pak to lita :-)))
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MISHACZEQ: ty sis asi nečetl/a co jsem psal co? :)

    je to sušená a lisovaná směs kořenový zeleniny. ne celer. ten poznám :D
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DYSTOPIK: že by celer? :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    tak mě teď napadlo - nenarazili jste někde tady po vinohradech na tenhle produkt. nevim jak se to přesně jmenuje, ale je to sušená a lisovaná kořenová zelenina - takový kostky velikosti hranatýho pivního tácku vysoký tak cenťák-dva

    jednou jsem to koupil v makru, ale tam nemam přístup, ani se mi tam nechce jen kvůli tomuhle..
    prodává se to v balení po víc kusech a když se z toho vaří, tim lisovánim se to samozřejmě trochu rozdrtí, ale třeba do polivek a podobnejch věcí fajn (teda hlavně na cesty, ne že bych musel vesmírnou stravu i doma.. :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    BLAF: me ty porce prijdou velky - kdyz tam prijdu po celodennim nejdezeni, tak se tim zaplacnu a fakt mi to chutna. a ad obsluha: s tim souhlasim. jsou tam takovy soudruzky a docela neprijemny.. i kdyz ne vsechny ;)
    BLAF
    BLAF --- ---
    ale mozna, ze mam proste smulu, byl jsem tam jen parkrat...
    BLAF
    BLAF --- ---
    MISHACZEQ: K Apetitu bych jen rad dodal, ze ty porce mi neprisly az tak velke (spis naopak), obsluha je tam kysela tak, ze to cloveku kazi chut a ty jidla navic casto nebejvaj nic extra :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    jeste nemate na nastecen Celebrity cafe na Vinohradsky, ve spodni casti, hned vedle valentina. je to sice taky buzinec, ale vari tam vyborne a ty jidla jsou i ze zajimavych kombinaci surovin. fakt jsem si tam pochutnala. ceny jsou trochu vyssi, ale ne zas tak moc (testoviny s masem cca 130,-). pres poledne tam maji udajne napadity menicka za super ceny.

    dalsi "podnik" co stoji za zminku je mlíčňák na rohu vinohradsky a kolinsky. myslim, ze se to jmenuje apetit. maji tam obrovskej vyber varenych jidel, je to velka porce a pohybuje se to kolem 80kc. taky maji hodne salatu a vselijakych tech veci, co se mlicnaku prodavaji. vynikajici dorty a chlebicky a bagety. je toho tam tak moc, ze nikdy nevim, co si dat. a jako bonus, obrovska tocena, vynikajici smetanova zmrzlina za dvacku. otevreno maji myslim od sedmi do sedmi. jidlo je mozny vzit sebou. naposled jsem si davala kure na paprice(velka porce)+krabicka+litr a pul mineralka a stalo me to kilo.
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    kanalka zavrena.
    BPX
    BPX --- ---
    ale v meduze v bruselsky maj
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam