• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KU_RE
    KU_RE --- ---
    FIN: zkus dr. waldovou, je to vinohradska 65, hned naproti pavilonu. zkus zavolat a uvidis. tel.: 222 251 002
    FIN
    FIN --- ---
    tak bych potřeboval radu pro změnu praktickou a nechlastací: ví někdo o dobrém očaři tady na vinohradech, který ještě bere pacoše?
    BLAF
    BLAF --- ---
    MR_DAN: Jj, bohuzel...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    BLAF: jezis, nojo, ted mi to dochazi, nove mesto, co? sakra
    BLAF
    BLAF --- ---
    MR_DAN: Poslys, ne, ze bych chtel delat chytryho, ale jses si jist, ze Karlak je na Vinohradech? :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    zdravim.
    tak jsem se dneska prestehoval, nastesti jen v ramci vinohrad, na karlak (na zborenci)
    jestlipak nemam v okoli nejakeho pratelskeho nyxaka nebo nyxacku, nebo oboji, kdo by nekdy zasel na pivko treba do Ocka? :-)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: jo docela jo
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    OMNIHASH: takova ta Antoninova Panenkova? maj tam dobry vinecko?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Smrtelná je vinárna v moravský - jak vytáhnou na ulici polstrovaný křesílka, je to v pyči a já vim, že zas domů dojdu o tři hodinky pozdějš.
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    Gambac, Peach Pit, Tiskarna, Woodstock..
    BLAF
    BLAF --- ---
    SOUL_HUNTER: Prevazne Kafarna, 21, 67, Souterrain, Mlikarna...
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    Ghetto, Kafarna, Petarek nahore, O2
    asi podle štýla danyho cloveka a konkretnim umisteni :-)
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    SOUL_HUNTER: Sbohem rozume, Krákora, Decentní dýně... tak nějak nejvíc - viz nástěnka
    SOUL_HUNTER
    SOUL_HUNTER --- ---
    Kam chodíte na vinohradech chlastat lidicky? typy rady sup:)
    Já osobně doporucuju Puerto Rico a Park Ferme .
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    JESSE_MORENO: Moc dík!
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KTAIWANITA: Misa 11000 Kč 1+1 Muže či ženu Zadáno: 06.08.
    Vinohrady Společný či samostatný 608318558
    email Volné od: srpen
    Podrobnosti: Dobry den, nabizim moznost podnajmu celeho podkrovniho bytu na Vinohradech.Byt je max. pro 2 lidi, nejsou zde samostatne pokoje, je to propojeny prostor, proto je dobry bud pro jednotlivce ci pro 2, kteri se znaji.Tento byt je na Vinohradske, kousek od Metra MUSTEK a NAMESTI MIRU.Vedle domu, zast.tram.c.11.Par metru od domu Albert a Riegrovy sady. Perfektni lokalita. Najem je vcetne vsech poplatku.V byte je matrace, skrin, lednice, kuchynsky kout a v pripade vazneho zajmu i pracka. Bez internetu, pro nenarocne lidi, kteri necekaji zadny luxus, spise studentsky byt, s okny do klidneho dvora a zelene. Ocekavam jen slusne,klidne a seriozni zajemce.Dekuji Misa


    je to ze spolubydlici.cz nemam s tim nic spolecneho ale padlo do oka...
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    Nevíte někdo o pronájmu na + - vinohradech do 12 000? teď jsem se dozvěděla, že se budu se muset cca do půl roku z bytu v Mánesce kde bydlím odstěhovat a nechce se mi odtud. Díky za jakýkoliv tip!
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    ve sbohem rozume mají novej nápojovej lístek a nový drinky, dávala jsem havajana a kdo má rád sladký, tak doporučuju
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    tímto děkuji za tip (Dr. Mráz) - už delší dobu uvažuju nad změnou obvoďáka .....- jinak "Dr." Horákovou (Italská ul.) vřele NEDOPORUČUJU!!!
    ...když už jsme u toho že
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    mraz rulez dyk to povidam neasi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam