• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    JESSE_MORENO: Moc dík!
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    KTAIWANITA: Misa 11000 Kč 1+1 Muže či ženu Zadáno: 06.08.
    Vinohrady Společný či samostatný 608318558
    email Volné od: srpen
    Podrobnosti: Dobry den, nabizim moznost podnajmu celeho podkrovniho bytu na Vinohradech.Byt je max. pro 2 lidi, nejsou zde samostatne pokoje, je to propojeny prostor, proto je dobry bud pro jednotlivce ci pro 2, kteri se znaji.Tento byt je na Vinohradske, kousek od Metra MUSTEK a NAMESTI MIRU.Vedle domu, zast.tram.c.11.Par metru od domu Albert a Riegrovy sady. Perfektni lokalita. Najem je vcetne vsech poplatku.V byte je matrace, skrin, lednice, kuchynsky kout a v pripade vazneho zajmu i pracka. Bez internetu, pro nenarocne lidi, kteri necekaji zadny luxus, spise studentsky byt, s okny do klidneho dvora a zelene. Ocekavam jen slusne,klidne a seriozni zajemce.Dekuji Misa


    je to ze spolubydlici.cz nemam s tim nic spolecneho ale padlo do oka...
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    Nevíte někdo o pronájmu na + - vinohradech do 12 000? teď jsem se dozvěděla, že se budu se muset cca do půl roku z bytu v Mánesce kde bydlím odstěhovat a nechce se mi odtud. Díky za jakýkoliv tip!
    LUCIANA
    LUCIANA --- ---
    ve sbohem rozume mají novej nápojovej lístek a nový drinky, dávala jsem havajana a kdo má rád sladký, tak doporučuju
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    tímto děkuji za tip (Dr. Mráz) - už delší dobu uvažuju nad změnou obvoďáka .....- jinak "Dr." Horákovou (Italská ul.) vřele NEDOPORUČUJU!!!
    ...když už jsme u toho že
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    mraz rulez dyk to povidam neasi
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    tak už jsem byla u pana doktora mráze, byl velmi příjemný, vzal mě hned... takže můžu jen doporučit, akorát říkal, že ted budou mít dovolenou, takže nevím od kdy bude zase ordinovat...
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    mraz je taky v blanicky
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    Já jsem se pokusila tohle najít naslepo, první ordinace, na kterou jsem natrefila, byla v Blanický :přijalo mě mauzoleum z asi tak 70 let a uvítal mě jeho jedinej opatrovatel, 70 letá doktorka v důchodu. V ordinaci měla přes umyvadlo starý spoďáry a ponožky upravený na hadříky na umývání, omlouvala že nevidí, a nepamatuje si už věci. Bylo mi jí napůl líto, ale zase jsem věděla že od ní si nenechám předepsat ani černý uhlí pro kočku, tak jsem jí to celý nechala zaprotokolovat a druhej den jsem jí zbaběle zavolala telefonem že tu kartu u ní musím zrušit.
    A když jsem si představila, že bych takhle zkoumala naslepo ordinace okolo mý ulice a rušila pak druhej den ty karty tak jsem toho nechala,..ale jestli tu existuje nějakej dobrej mráz..:) to by bylo fajn
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: no jako zalezi co od toho cekas vid... pro me je praktickej jen nutne zlo kde mam kartu a kdo mi napise neschopenku kdyz ji jednou za rok uz fakt potrebuju a on se zda ze je v pohode nejen na to... takovej ten klasickej moudrej doktor v pohode co se na nic zbytecne nepta a urcite nebude delat problemy s nicim...
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    JESSE_MORENO: já bych se tedy radši přikláněla k ženské lékařce, ale ten mráz, když s ním máš zkušenosti.... :)
    JESSE_MORENO
    JESSE_MORENO --- ---
    RUDIEE: ja jsem u jiz nekde tu nebo v tom druhem vinohradskem klubu zminovaneho Mraze mam pocit ze v Budecsky? doporucuju filtrovat jmeno Mraz tady a v tom druhem a najdes ho nebo pak mudr mraz praha do googlu na vinohradech najdes hned a je fakt dobrej pohodar, jako praktickej naprosto vyhovuje
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    RUDIEE: poliklinika na vinohradsky mezi gts a stavebni sporitelnou ?
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    nevíte náhodou o doktorce(doktorovi) na vinohradech, která by brala pacienty? je to akutní, děstská mě už vyhodila a žádného lékaře tedy ted nemám....
    CVRRCEK
    CVRRCEK --- ---
    Zdar,muzu se taky prihlasit? Flora, zakladka Lobkovicovo nam ,1999 - Meisnerová.
    Nezna me tu nekdo?:-)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MISHACZEQ: to jsem to chtěl jen trochu rozvést..


    ale nic to nemění na komičnosti tvojí odpovědi :P
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    DYSTOPIK: to slovo smes tam nebylo :-P :D


    SPIPI: to ja jsem byla dycky ;)
    SPIPI
    SPIPI --- ---
    DYSTOPIK: Misa je bystra holka, vid MISHACZEQ :D
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK: vypadá to jak velkej placatej bujon lisovanej z velkejch kusů zeleniny
    no ale to je fuk, rady se asi nedočkám..
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    MR_DAN: he he :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: tak proto jses takovej kanec, kazdy rano k snidani celerovej salat a pak to lita :-)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam