• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    DARKJESUS
    DARKJESUS --- ---
    HUHUKOKTEJL: To bude mozna tim, jak to tam vypada :)) ja tam teda chodil asi 10 let zpatky, ale pamatuju ze nic moc. I kdyz na druhou stranu na zaplavani uplne staci ;)
    STARDAY
    STARDAY --- ---
    HONZAF: gusto je tam docela dlouho, ale pred nedavnem zmenili majitele. takova normalni picerka. obcas priserna obsluha
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ABS: hele já tam taky občas chodím, většinou v pátek odpoledne a to je tam někdy prázdno a někdy dav důchodců...je to tam malinký, takže plno je už při deseti lidech:(
    HUHUKOKTEJL
    HUHUKOKTEJL --- ---
    ABS: ahoj, vidím že nikdo nereaguje, tak alespoň takto: spolubydlící chodil na Bohemku plavat pravidelně nepravidelně.... takže občas přes den, občas večer, o víkendu i ve všední den a nikdy si na davy nestěžoval.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    141: tak jinak :) kde na vinohradech bydlis ? :)
    141
    141 --- ---
    HONZAF: 1km okolo... zalezi na tom? ved nevravim ze je najlepsia na svete, ani na slezskej.. len ze je imho dobra :)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    141: a blizke okoli je u tebe co ? :)
    141
    141 --- ---
    HONZAF: mne pizza zo sorrenta vyhovuje najviac z toho co je v blizkom okoli.. ale salonek som tam nikdy nevyuzil...
    ABS
    ABS --- ---
    ahoj, nechodite nekdo do bazenu TJ Sokol? zajimalo by mne kolik je tam tak lidi treba v patek vecer ci v sobotu. rad bych si v klidu zaplaval a nemam rad davy
    FIN
    FIN --- ---
    hm, kdyby 5ti.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    dospeli tusim chodi na kontrolu oci po 5 letech ;)
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    FIN: ve zmiňovaný Blanický 125 je očařka doktorka Labohá. Na kontrolu jsem k ní přišla po cca 4 letech, ale byla milá ochotná a neječela na mě :oDD
    FIN
    FIN --- ---
    HONZAF: just recently, agree.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    jo a ad sorrento. opravdu tam nechcete jit do nekurackych prostor. jsou hned vedle zachodu ..
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    FIN: aha. ta na adrese tohle je novy podnik. letos maximalne vloni zrizeny tusim :)
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    FIN: Ano, sicilia souhlas. Obsluha fajn, jídlo perfektní, ceny přijatelné.

    Co se Gusta týče, tak doporučuji každému (kdo na to má). Ceny opravdu vyšší (při troše skromnosti se s jedním jídlem a nápojem - bez předkrmu a dezertu - dostanete na 500 Kč za večeři pro jednoho). Ale stojí to za to (občas tam děláme pracovní večeře a obědy). V jídeláku naleznete i věci, které nejsou úplně obvyklé, a hlavně je to všechno vynikající. Pokud třeba máte nějakou firemní akci, zavolejte předem a zamluvte si sklep. Je tam skvělá atmosféra, klid, obsluha jen pro vás atd..
    FIN
    FIN --- ---
    aha, "tohle" je roh u kanálky a vinohradské
    FIN
    FIN --- ---
    žádná špatná a jen a jen pozitivní zkušenost se sicílií
    http://www.sicilia.cz/ (nefunguje v opeře, ff required)
    a pizza s artyčoky, což nemají všude, vynikající (ostatní taky, ale pro tuto mám slabost). jiná jídla dobrá, i masa fajn.

    pizzérie dole v anglické, jestli je to ta u křižovatky s bělehradskou, nic moc. jídlo průměr, obsluha nevalná. uvítal bych ochotnější, méně nafučený a více zdravě úslužný přístup.

    s pizzériií ve slezské na rohu u křižovatky s nitranskou osobní zkušenost nemám, ale několik známých neprojevilo příliš velké nadšení.

    zato tohle
    asi bude dražší, ale dobře jedlé.
    MIKULAS
    MIKULAS --- ---
    RUDIEE: no a ja se pripojim, protoze jestli ISIC tak se mi osvedcilo spis to zminovane Palermo ale nejradeji pak "U Stare Pece", je to na Olsanskym namesti. Tam maj pizzy v pohode, ale hlavne luxusni masovy lasagne... Obsluha tak prumer.
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    VIXLE: Einstein je fajn, protože jestli máte ISIC, tak máte druhou pizzu zdarma.... ale kvalita pizzy (díky tomu) dost pokulhává, místo pikant salámu uherák, místo rajčatovýho protlaku kečup....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam