• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LEWIN: jo tak to by mohlo klapnout :)
    LEWIN
    LEWIN --- ---
    HONZAF: Já jsem taky v zásadě zdravej, právě proto bych nechtěl doktora, co se mě bude snažit vehementně léčit :D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LEWIN: bernasova je moje prakticka doktorka :) (poliklinika na vinohradske tusim 3. patro ze?)
    dobry. ale ja jsem v zasade zdravej :)
    LEWIN
    LEWIN --- ---
    Nechodíte náhodou někdo k některému z těchto praktických lékařů?
    Jedličková, Louženská, al-Hassaniová, Bernasová, Neubertová, Janů? Všechno je to mezi Florou a Želvou. Potřebuju si nějakýho vybrat, tak jestli nemáte reference.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: jojo taky sem chodil na vymeny telesnejch tekutin do akrace
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ABS: akropole nejlepsi na poznavani okoli, zejmena toho zenskeho (uz je to zizkov, kubelikova ul.) :-)
    ABS
    ABS --- ---
    mno nahodou namam s kym nekam jit, a tak jsem chtel poznat cast sveho okoli. klubik ci bar snad
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ABS: zalezi, jaky typ podniku mas na mysli...hospoda, putyka, klubik, kavarna, koktejl bar, buzna bar, ...
    ABS
    ABS --- ---
    kam vyrazit v sobotu vecer na vinohradech?
    FIN
    FIN --- ---
    mj. proto, že mají tolik filmů s Bogartem, že jsem to jinde neviděl :-)
    FIN
    FIN --- ---
    mám velice dobré zkušenosti s tímto
    http://www.planetdvd.cz/dvdinfo/obsah.php?clanek=10
    (Tylák)
    RUDIEE
    RUDIEE --- ---
    SUVA_: není to sice u jiřáku, ale já chodim do francouzské, kousek od míráku: http://www.dvdrental.cz/ . Mají výborný výběr cd i dvd....
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    MR_DAN: Aha, tak Na smetance dík -my jsme přímo na rohu Na smetance a Italská
    EDERA
    EDERA --- ---
    SUVA_: Taky hledám zatím marně náhradu. Chodili jsme tam dvanáct let a oni takhle.:-((
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    KTAIWANITA: 135kou je to zastavka Na Smetance...
    nerejpu, jen kdyby nekdo bloudil :-)
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    KTAIWANITA
    KTAIWANITA --- ---
    Kdo jste z Vinohrad, přijďte za náma, předotvíračková kolaudace galerie spojená s nočním blešákem a večírkem! [ HURA galerie -=HYGIENICKÁ STANICE=- ]

    30. září 2008 ITALSKÁ 34 Praha 2 Vinohrady!

    U schodů z Riegráku, hned proti soše F.L. Riegra, tramvají č. 11 nebo busem 135, oboje zastávka Italská
    SUVA_
    SUVA_ --- ---
    ahoj, nevíte kde je někde blízko jiřího z poděbrad nějaká dobrá videopůjčovna /ne moc drahá s velkým výběrem?/ zrušili mi Videobody a udělali z něj čínskej shop:D
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    RUDIEE: no mluv mi o tom, v sobotu po osmy jsme se tam sešli s lidma a uplne hrozne vymrzli, tak jsme to spečetili teplou medovinou a burčákem ...
    hele má to i světlou stránku :)))
    pročistěj se ti střeva :)))))))
    MLIBREVIRGEA
    MLIBREVIRGEA --- ---
    prosim vas, mate nekdo aktual.cislo do tiskarny do hospody v legerce? posta prosim...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam