• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: radsi k tem Jiraskum, nebo ke Stelcerum, co? :-P
    je to ale skoda, ze zavreli Props...podle mne kvalitni hospody pro mlady lidi jsou na Vinohradech trochu nedostatkovy zbozi ...ne ze by nebyly, ale neni jich dost
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    díky za vaše příspěvky. ale vzhledem k tomu, že mam radši dekadentní sexy pivo, tak to asi nebude zrovna ten pravej podnik pro mě..
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    DYSTOPIK: ano je to dekadentně sexy bar
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MR_DAN: a u jirasku maj do 1, coz je tak obvykly cas kdy ja zapadam do scheize katze ? (kdyz jeste pominu o kolik se to obcas protahne, kdyz se chlasta s majitelkou podniku ... :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    CUBICULA: no tak nevim, já tam většinou přišla už pod vlivem, za tmy a v zimě nebo zjara, tak mi to tak přišlo :)
    CUBICULA
    CUBICULA --- ---
    tyjo diky za tip...katze vypada dobre

    ale teda dekadentni bych to nenazval...pseudo-divný spis :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    taky jsem byl v scheize prekvapenej absenci pivka, ale nastesti tam maji docela dobrej merlot... pivko se da eventualne dohnat naproti U Jirasku :-D
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: no to by mě nenapadlo ;)

    spoustu dalších lidí to ale překvapuje.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: tam se taky nechodi na pivo, kdyz je to panak bar ... :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    DYSTOPIK: tenhle podnik je takovej dekadentní ;)
    tmavě červený zdi, křesílka... je to malý, příjemný a trochu dražší (a nevedou točený pivo)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KIKULINKA: to rozveď.. :)
    jakože to tam je hodně sssexy, nebo co? já že bydlim v chodský, ale nikdy jsem tam nebyl
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    ABS: a az nekoho sbalis, tak na drink do Scheize Katze!
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LEWIN: jo tak to by mohlo klapnout :)
    LEWIN
    LEWIN --- ---
    HONZAF: Já jsem taky v zásadě zdravej, právě proto bych nechtěl doktora, co se mě bude snažit vehementně léčit :D
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    LEWIN: bernasova je moje prakticka doktorka :) (poliklinika na vinohradske tusim 3. patro ze?)
    dobry. ale ja jsem v zasade zdravej :)
    LEWIN
    LEWIN --- ---
    Nechodíte náhodou někdo k některému z těchto praktických lékařů?
    Jedličková, Louženská, al-Hassaniová, Bernasová, Neubertová, Janů? Všechno je to mezi Florou a Želvou. Potřebuju si nějakýho vybrat, tak jestli nemáte reference.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MR_DAN: jojo taky sem chodil na vymeny telesnejch tekutin do akrace
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ABS: akropole nejlepsi na poznavani okoli, zejmena toho zenskeho (uz je to zizkov, kubelikova ul.) :-)
    ABS
    ABS --- ---
    mno nahodou namam s kym nekam jit, a tak jsem chtel poznat cast sveho okoli. klubik ci bar snad
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ABS: zalezi, jaky typ podniku mas na mysli...hospoda, putyka, klubik, kavarna, koktejl bar, buzna bar, ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam