• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    Bydlíte na Vinohradech? Především na těch pražských Královských? Máte zážitky, vzpomínky, které se vážou na toto kouzelné místo? Znáte dobré podniky? Podělte se o cokoli, co se k Vinohradům váže...

    !!!NA NÁSTĚNCE STÁLE DOPLŇOVANÁ DATABÁZE HOSPOD A VINOHRADSKÝCH PODNIKŮ!!!
    (Všichni, kdož se v tomto klubu zmiňujete o svých oblíbených vinohradských podnicích, přikládejte prosím ke svým referencím také bližší údaje (ceny, druh piva, kuchyně, obsluha, vybavení atp.) a aspoň něco jako adresu!)


    www.vinohrady.cz
    rozbalit záhlaví
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MARKETUSHKA: super, díky
    MARKETUSHKA
    MARKETUSHKA --- ---
    NANTHEI: CCA 14 dní zpět mi řekl, že mi přitele, který se sem přestěhoval v pohodě zaregostruje, tak asi bere v pohode.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: doslo mi, a zamerne jsem ignoroval ;)

    vyzva plati stale :) idealne v sobotu vecer .. ? :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: NANTHEI: a série mých dnešních mozkových selhání pokračuje - myslela jsem samozřejmě otazník, nikoli vykřičník :))
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: drobna chybicka se vloudila .. :) a pojdte nekdo na panaka do katze ... :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    a dotaz na pana doktora Mráze, který se tady doporučoval - bere bez problémů nové pacienty? už bych se konečně měla někde zaregistrovat a blanickou mám za rohem.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: díky za nápovědu, vykřičník jsem přehlédla ;)
    (máš ho psát těsně za slovo jako každý slušný člověk.
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: precti si znova co pisu ;) HONZAF: (mala napoveda, to co jsme napsal, to je otazka:) )
    a proto taky chodim do schaizze ... :)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: ale jiráskové mají opravdu do 11, nebo to tedy platí minimálně pro mě ;)
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    NANTHEI: ne myslel jsme do 1. shaizze katze ma imho asi do 3 do rana totiz .. ;)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MR_DAN: to nepopírám.
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NANTHEI: to uz je ale tak trochu tvoje individualni zalezitost ;-)
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MR_DAN: děsím se místa, které bude oplývat mými vrstevníky a nabízet odpovídající hudbu ;)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    NANTHEI: kvalitni hospoda pro mlady lidi, proste misto, kam kdyz prijdes, tak nejvice zastoupena vekova skupina jsou plusminus tvi vrstevnici a nejlepe tomu navic odpovida i hudba, vyzdoba, ...
    opakem budiz putyky, kam chodi generace nasich otcu a dedu
    KIGO
    KIGO --- ---
    MR_DAN: jj props a těd zavřeli za rohel lužickou to byl zas muj barek
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    MR_DAN: co to je "kvalitní hospoda pro mladý lidi", probůh?
    to zní přesně jako něco, proč bych byla radši stará.
    NANTHEI
    NANTHEI --- ---
    HONZAF: myslel jsi zřejmě do 11. nebo jestli ty tam dřepíš do jedný a mě vyhazujou už v 11, půjdu si tam na ně posvítit :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    DYSTOPIK: radsi k tem Jiraskum, nebo ke Stelcerum, co? :-P
    je to ale skoda, ze zavreli Props...podle mne kvalitni hospody pro mlady lidi jsou na Vinohradech trochu nedostatkovy zbozi ...ne ze by nebyly, ale neni jich dost
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    díky za vaše příspěvky. ale vzhledem k tomu, že mam radši dekadentní sexy pivo, tak to asi nebude zrovna ten pravej podnik pro mě..
    KIKULINKA
    KIKULINKA --- ---
    DYSTOPIK: ano je to dekadentně sexy bar
    HONZAF
    HONZAF --- ---
    MR_DAN: a u jirasku maj do 1, coz je tak obvykly cas kdy ja zapadam do scheize katze ? (kdyz jeste pominu o kolik se to obcas protahne, kdyz se chlasta s majitelkou podniku ... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam