• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    heh tak nevim, mě je to vcelku jedno, jenom jsem se zeptal....heh ta přezdívka není až tak, ikdyž někdy to docela sedí xD ae každej se někdy rozčílí ne..? hraješ třeba haka?;)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    hele nevim, jestli tady někoho zajímá, kde a co dělám.. :)
    a vzhledem k tomu, že tě neznám a očividně seš agresor - mi sem přijdeš dát na budku, nebo co?? :)
    jako si nemysli, znám tlakový body a paralizuju pohledem.. :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    jasny no, me to totiz taky nejde. jsi v praci? kde makas a co delas? jestli se teda muzu ptat xD
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    nemam v práci icq, ale kolegyni to taky nějak nešlo. takže nějakej výpadek asi
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    hele funguje ti icq?
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    heh xD asi tak :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AGGRESSOR: jasný jasný. ale my, králové z vinohrad přeci nejsme žádný lenoši, abysme nemohli zavítat taky do chudinský čtvrti ne.. :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    jasně...vlci taky nejsou špatný, ikdyž už to nejsou učebnicově vinohrady xD
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    malá havana je docela fajn tak na posezení a pepečko je nesmrtelný:)
    sice tam zajdu jednou za čas, ale i po letech to tam plyne uplně ve stejnym duchu:) teda belzepub myslim..
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    a kam jste jinak chodili? co treba paso?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AGGRESSOR: jo jo. mam balkon ze slezský do čechovejch sadů

    no a poco pro nás bylo většinou taková hospoda která je blízko a dá se tam jít, když nás už v jiný dospodě vyhodily. takže tim odpadly ty první piva a ferdinand mi pokaždý chutnal.. :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    heh tam chodim docela často, teda né do tý vinotéky ae ke kámošovi....ae dík za tip ;)
    FIN
    FIN --- ---
    vážení přátelé vína, v řipské 11 nám nedávno otevřeli novou vinotéku a vypadá velice slušně. ale velmi. takže kdo ji otestuje, prosím sem postřehy a závěry :-)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    tjn, jako mě to bylo taky vcelku fuk, akorát ty první 2-3 a potom už jsem tu pachut necejtil xD...uvidíme co nám nabídnou tedkon...kde bydlíš na vino?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    AGGRESSOR: mě docela šmakuje, ale vždycky mi po něm je druhej den zle..
    no a pro ty, kterejm nevoní tam byla plznička ne.. :)

    jsem na to teda zvědavej..
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    no hele odkoupil to jeden štamgast a ted to rekonstrujuje...jako zatim to vypada docela dobre co si myslim. snad tam bude i new beer jako treba g nebo staráč....protože ten ferdík byl fakt humus
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    a v čem to má spočívat, jako že nový? změna majitele / nějaká rekonstrukce??

    doufám, že tam zůstane ten sprchovej kout vzadu za fotbálkem. jediná hospa co znám, kde je sprcháč :)
    AGGRESSOR
    AGGRESSOR --- ---
    njn z luzicky je ted nejakej buzna bar, novy POCO snad bude hej. nastava cas hospod, potrebujem nejakou gutte :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    ono je zavřený jo?:)
    jsem tam nějak dlouho nebyl..
    PYZDA
    PYZDA --- ---
    Njn souhlas Luzicky bylo hodne skoda ... ty casy uz se nikdy nevrati ... nezbyde nez se zabydlet v jinym Vinohradkym baaaru. Jinak uz se tesim az otevrou novy POCO LOCO to je taky pohoda barek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam