• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JARKA1MKRÁLOVSKÉ VINOHRADY - oficiální zastoupení pražské čtvrti zde na nyxu
    KIGO
    KIGO --- ---
    TAGI: cikánský vinohrady
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    jo uz sem si vzpomel - Miluj blizniho sveho v Lublansky, prijemna mlada obsluha, dobry pivko + tocena kofola, hezkej vyhled (smerem na bar :) a pres poledne tam maj i nejaky menicka za fer ceny.. a v lublansky este Bucibar, tam moc nechodim tak nemuzu soudit, pivko za 25,- a typek co byl posledne za barem je docela zabavnej :)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    kdyz uz sme u toho co chybi na nastence tak Gambac ve Varsavsky - takova prumerna putyka, ceny v pohode, jidlo taky ujde (vyborny burty na pivu..) a este sem chtel napsat neco ale uz nevim co :)
    WICHY
    WICHY --- ---
    koukal jsem (nebo jsem se mozna prehlidl, v tom pripade sorac), ze ve vyctu hospod nemate Sokool - ten je v objektu haly TJ Sokola Kral. Vinohrady v Polsky. Zahradka, vevnitr celkem utulno, ceny piti nadstandart, jidlo standart a hlavne vynikajici - zejmena proto, ze to vlastni Radek Subrt, obecne povazvanej za jednoho z top kucharu v Praze. Na jidelaku neni milion polozek, ale tak akorat a od kazdyho neco
    BLAF
    BLAF --- ---
    TAGI: Sarajevska taky.
    Asi se necham jmenovat arbitrem geographiae :)

    Z prihranicnich putyk navstevuji akorat Souterrain.
    ZMAR
    ZMAR --- ---
    MR_DAN: hehe... tiskarna, tam se chlasta o zavod:D.. pivnice jak ma bejz:) IV. cenova skupina :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TAGI: Ghetto, jednoznacne :-) nebo Tiskarna
    TAGI
    TAGI --- ---
    Jinak jsem tady chtěla najít info o hospodách v mym oklolí a taky někoho, kdo do nich chodí... ale jak tak koukám, "na hranicích" se toho asi moc neděje...
    TAGI
    TAGI --- ---
    BLAF: Pod Karlovem byla jen lokace. Má ulice se jemnuje Sarajevská. Takže můžeš hledat znova... ale v občance mám napsáno VINOHRADY.
    BLAF
    BLAF --- ---
    TAGI: I vsak jo, jedine, co mi tam u vas vadi je, ze je to odtama vsude do kopce :)
    TAGI
    TAGI --- ---
    BLAF: Hej! To nejsou hnusný Nusle. Náhodou je to tu pěkný, mám krásnej výhled na Vyšehrad (i když mi trochu zaclání nuselák) a znám člověka, pro kterýho je to vysněná čtvrť.
    BLAF
    BLAF --- ---
    Muze se nam to nelibit, muzeme proti tomu protestovat, lec z formalniho hlediska patri Tagi na nastenku.
    Kery cyp pribral Vinohradum ten nechutny kousek Nusli? :)
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    TAGI: do nedavna jsem tam bydlel (v baraku jak je Kajetan) a musim rict, ze se to spouste vinohradaku moc nezda...ani me se to moc nezdalo :-) ale vinohrady to jsou, o tom neni pochyb
    BLAF
    BLAF --- ---
    TAGI:Prave jsem si pro jistotu proveril katastr, a ulice Pod Karlovem skutecne spada do Vinohrad, o tom nemuze byt sporu...
    TAGI
    TAGI --- ---
    Ja ho taky objevila nedávno (no koneckonců stejně jako nyx). Ale jsem okraj - pod Karlovem, kol nuselkých schodů. Tak nevim, jestli touto lokalitou "praví" Vinohraďáci neopovrhují...
    WICHY
    WICHY --- ---
    konecne jsem tenhle klub objevil. Vezmete me?.) Slezska...
    KIGO
    KIGO --- ---
    PYZDA: ješte na tom makaj , termín dokončení zatim neni znám
    ZMAR: v siciliji sem byl v pondělí na pizze a byla dobrá , maj tam novej cenik trochu pŕidraźily ale kvalita zustala chodim tam často a nestydél bych se tam někoho pozvat
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    já na to koukal a řikal jsem si: jo, tak praha dělá něco pro to, aby si mladý mezi fetovánim mohli taky hodit basket a pak na to koukám a vono vokenice :)
    ani mi nedošlo, že na basket by to na míráku zrovna nebylo nej
    PYZDA
    PYZDA --- ---
    Nema nekdo nejaky blizsi INFO O OTEVRENI POCA LOCA ??? Co jsem kluci nesli by jste to tam hned pokrtit ? :D
    MR_DAN
    MR_DAN --- ---
    ZMAR: my jsme to identifikovali jako dost divnou reklamu na stresni okno :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam